Çerkezköy TSO dezenfekte edildi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası korona virüs nedeniyle çalışanlarının ve üyelerinin sağlığını korumak amacıyla dezenfekte çalışması yaptı. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Süleyman Kozuva “Dünyayı tehdit eden yeni tip koronavirüsüne karşı Çerkezköy TSO olarak üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getirerek gerekli önlemleri alıyoruz. Odamızdaki tüm ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarını düzenli olarak yerine getiriyoruz" dedi.
Haber Çerkezköy 16 Mart 2020 Bu Haber 399 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Çerkezköy TSO dezenfekte edildi

Türkiye’de yeni tip korona virüsün (COVID-19) görülmesinin ardından yurt genelinde alınan tedbirler kapsamında Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası binası da dezenfekte edildi.

 

TEDBİRLER ALINDI

 

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’e karşı tedbir amaçlı tüm hizmet binasını dezenfekte ettirdi. Profesyonel ekipler tarafından hizmet binasında bulunan tüm ofis ve iş yerleri ilaçlanarak ülkedeki artan vaka sayıları göz önünde bulundurularak tedbir alındı.

 

"GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIYORUZ"

 

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva " Odamız yeni tip koronavirüs (Covid-19) karşısında dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor. Odamızda bulunan tüm ortak alanlar özel malzemelerle dezenfekte edildi, ayrıca el dezenfektanları da hizmet alanlarına yerleştirildi.

Dünyayı tehdit eden yeni tip koronavirüsüne karşı Çerkezköy TSO olarak üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getirerek gerekli önlemleri alıyoruz. Odamızdaki tüm ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmalarını düzenli olarak yerine getiriyoruz. Ayrıca Odamızın sosyal medya kanallarından da korunma yöntemlerini detaylı olarak paylaştık. Toplum olarak bu bilinci yayıp küresel çapta yaşanan bu krizi en küçük hasarla atlatalım. Sağlık Bakanlığımızın yaptığı açıklamaları dikkate alarak panik halinde değil tedbirli bir şekilde hareket etmeliyiz" dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriKızılpınar'da 25 bin 668 seçmen sandık başına gidecek


GÜNDEM 29 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriBaşarılı Sporculardan Akay'a Ziyaret


GÜNDEM 19 Şubat 2020
Çerkezköy haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org