Canalmeida Ajans Tekirdağ’da Hizmete Başladı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Üç böbrekli model olarak Almanya’da şöhret olan, Türkiye ve Almanya'da çeşitli defilelerde modellik yapan iş dünyasının başarılı ismi Kamile Can, Tekirdağ'da da yeni ofisini açarak hizmet vermeye başladı.
Haber Süleymanpaşa 14 Ocak 2020 Bu Haber 294 kişi tarafından okundu.


2015 Yılı Aralık ayında Almanya’da Kamile Can tarafından kurulan Canalmeidatv Ajans, Türkiye’de de Tekirdağ ve Trakya halkına hizmet verecek. Almanya ve Türkiye'de katıldığı defileler ve sosyal sorumluluk projeleri ile basında birçok kez yer alan ünlü model Kamile Can, Tekirdağ'da yeni ofis açmış olmanın verdiği haklı gurur ve heyecanını yaşadığını belirterek yerel basına açıklamalarda bulundu.

“BU SEKTÖRDE TRAKYA’NIN İHTİYACINI KARŞILAYACAĞIZ”

Almanya’da yaşayan ünlü model Can, basına yaptığı açıklamada; "Doğduğum, büyüdüğüm ve çocuklarımın yaşadığı şehir olan Tekirdağ'a çok sık gidip geliyorum. Tekirdağ'daki yakınlarım ve beni tanıyanlar her seferinde Tekirdağ'da hatta Trakya'da bir cast ajansın olmadığını ve bunun bir ihtiyaç olduğunu defalarca belirterek, güvenebilecekleri bir ajans eksikliğini yaşadıklarını ve en yakın İstanbul'da olduğunu, bu durumda da kendileri ya da çocukları için ajansa başvuru yapmalarının imkansız olduğunu söylemişlerdi. Tekirdağ halkından defalarca bu sıkıntıları ve talepleri işitince bu konuda çalışmalarıma başladım. Yaklaşık 3 aylık araştırma ve çalışmalar sonucunda, Almanya'dan sonra Tekirdağ'da iletişim kurabileceğiniz büromuz, Canalmeidatv.com adlı sitemiz ve Canalmeida TV You Tube kanalımızla hemşehrilerimizin hizmetine girdik. Almanya'dan sonra Türkiye'de de bu sektörde hizmet vermeye başlamış olmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyorum" dedi.

 “HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN”

Her zaman hayallerinin peşinden koşan biri olduğunu ifade eden Can; " Gençlik yıllarımda, gelecekteki hayallerimi manken veya oyuncu olmak süslüyordu. Bunun için ilk adımı atarak İstanbul'da birçok cast ajansa başvurular yapmış ve kabul edilmiştim. Almanya'da yaşayan biri olarak Türkiye'de bir ajansta çalışmanın o kadar da kolay olmadığını kısa zamanda yaşayarak öğrenmiştim. Ayrıca iş sınırlarımı ajansın belirlemesi beni tatmin etmemişti. Yaşadığım tüm zorluklara ve olumsuzluklara rağmen hemen pes etmedim. Hayallerime kavuşabilmek adına bu sektörde daha fazla bilgi ve tecrübeye sahip olmak için tüm zorlukların üstesinden geldim. Yurt dışında da genelde gece kıyafetleri ve gelinlik üzerine başarılı manken-model çalışmalarım oldu.

Şimdi bu alanda kendine güvenen, istekli ve benim gibi hayalleri olan kişilere iş imkanı yaratarak, hayallerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak için Tekirdağ’da ilk adımı atıyoruz.

Sonuç olarak, ben hayallerime kavuşmak için beklemedim. Bir değil birkaç adım attım. Siz de hayallerinize kavuşmak için beklemeyin ve ilk adımınızı atın. Yeteneklerinizin farkına varın. Kendinize güvenin. Hayallerinizin gerçekleşmesi için Canalmediatv artık çok yakınınızda. Canalmeidatv olarak; sağlık, ekonomi, siyaset, spor, kültür ve sanat konulu programlar yapmayı planlıyoruz. Halkımıza her alanda kendi markalarını yaratma şansını sunacağız. Firmalar için profesyonel reklam ve tanıtım hizmetleri vereceğiz.  Üyelerimizin ve bölgemizin marka değerini arttıracak tanıtım çalışmalarında bulunacağız. Halkımıza ve Ülkemize yararı olacak her türlü sosyal projelerde yer almak istiyoruz. Son olarak, katılımlarınızdan dolayı siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma minnet borçlu olduğumu ifade etmek istiyorum. İnanın sizlerin katılımı heyecanımı daha da arttırıyor. Katılımlarınızdan ve verdiğiniz destekten dolayı sizlere sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni projelerimizde yine birlikte olmak dileğiyle" diyerek sözlerini noktaladı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErken Çocukluk Eğitimi Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı


GÜNDEM 22 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAFAD'tan İlk Yardım Eğitimi Seferberliği


GÜNDEM 22 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAkademili Minikler Karne Coşkusu Yaşadı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAydoğdu SEM’de Karne Heyecanı


GÜNDEM 21 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da 'Sağlıkta Vurgun' Operasyonunda 4 Tutuklama


GÜNDEM 24 Ocak 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org