"Çalışmaktan Asla Geri Kalmayacağız"

Çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık mahallesi Zübeyde Hanım Parkında vatandaşlar ile bir araya geldi.
Haber Ergene 14 Mart 2019 Bu Haber 96 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Zübeyde Hanım Parkında toplanan vatandaşlara seslenen Başkan Yüksel “ Öncelikle tüm kadınlarımızın geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun, sizlerin emeklerini kimse görmezden gelemez” dedi.

Ardından açıklamalarına devam eden Başkan Yüksel “Siz değerli halkımızla bugün burada buluştuğumuz için mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum, Ergene’de vatandaşlarımız için çok çalışmaya devam ediyoruz. Ergene halkının sorunlarını çözüme kavuşturmak bizim ana önceliğimiz, sıfırdan kurduğumuz belediyemizin bugün geldiği seviyeyi hep beraber görüyoruz, yeni kurulan eksikleri olan bir belediyeden örnek gösterilen bir belediye durumuna geldik, bunda hepimizin ortak emeği var. Çağdaş belediyecilik anlayışının gereklerini uygulayarak ve bunları çalışmalarımız ile birleştirerek halkımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmaktan asla geri kalmayacağız” ifadelerini kullandı.

Hizmetleri ile vatandaşların takdirini toplamayı başaran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini sunan vatandaşlar “Başkanımıza desteğimiz devam edecek” dediler.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSAĞLIKLI YAŞLILIĞIN 10 PÜF NOKTASI


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriGÜNEKAB Meclisi 25 Mart’ta Toplanacak


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriEVCİLER VE ORTACA ATATÜRK ANITINA KAVUŞTU


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriTEKİRDAĞLI CANSU ESE YARI FİNALE YÜKSELDİ


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜLEYMANPAŞA YÜZÜNÜ GÜNEŞE ÇEVİRİYOR


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriSÜT ANALİZ DESTEKLEMELERİ ÖDENMEYE BAŞLIYOR


GÜNDEM 22 Mart 2019
Ergene haberleri
 haberleriAşırı kalsiyum kalp krizini tetikleyebiliyor!


GÜNDEM 21 Mart 2019
Ergene haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org