BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Çerkezköy 26 Haziran 2019 Bu Haber 274 kişi tarafından okundu.

tekirdağ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın insan ve hizmet odaklı belediyecilik anlayışı çerçevesinde uygulamaya koyduğu ve her gün bir ilçede gerçekleştirilen ‘Hizmet Kervanı’ programının 6. durağı Çerkezköy oldu.

   Çerkezköy temaslarına sabah saat 04.30’da başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Veliköy ve Kızılpınar Mahallelerini ziyaret edip, burada bulunan vatandaşlar ile bir araya gelerek, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

KAYMAKAM ABBAN’I ZİYARET ETTİ

   Sabah kahvaltısını Kızılpınar’da vatandaşlar ile yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, daha sonra Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı, Çerkezköy Kaymakamı A. Selami Abban’ı ve Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün’ü ziyaret ederek, Çerkezköy’ün ve mahallelerinin sorunlarını, istek ve taleplerini dinledi.

YAPILACAK PROJELER PLANLANDI

   Ziyaretlerinin ardından Çerkezköy Belediye Meclis Salonu’nda Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Genel Müdürleri, Şube Müdürleri ve TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Çerkezköy Belediyesi Birim Müdürleri ile birlikte bir toplantı gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, “Hizmet Kervanı adını verdiğimiz ilçe gezilerinin altıncısında Çerkezköy’deyiz. Gün ışıması ile başladığımız çalışmalarımızda şu ana kadar sayın Başkanımızı ziyaret ettik. Daha sonra sayın Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunarak, çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ettik. Şimdi de hep beraber ucu açık bir çalışma yapacağız. Bu çalışmamız kayıt altına alınacak.  Genel Sekreter Yardımcımız Kaan Bey tarafından her ilçe için ayrı ayrı kitapçık haline getirildikten sonra tek kitapçık haline getirilecek. Ondan sonra çalışmaları buradan hep beraber takip edeceğiz” dedi.

ÇERKEZKÖY HİZMET ALMAYA DEVAM EDECEK

   Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Çalışmalarımızın başarılı olmasını diliyorum. Önümüzdeki 4 sene 9 aylık hizmet süremizde de Çerkezköy’ümüz geçmiş 5 yılda aldığı yatırımların benzerini ve daha fazlasını almaya devam edecek. Hizmet anlayışımız gereği elimizden gelen bütün çalışmayı yapacağız.”

   Toplantının ardından siyasi parti ilçe başkanlıklarını, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ve ilçemizde görev yapan basın kuruluşlarını ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından kentimizde gerçekleştirilen yatırımları inceledi.  

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Topkaya oldu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriSGK'yı 5 Milyon Lira Zarara Uğratan 31 şüpheli Tutuklandı


GÜNDEM 6 Aralık 2019
Çerkezköy haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org