BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Çerkezköy 26 Haziran 2019 Bu Haber 170 kişi tarafından okundu.

tekirdağ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET KERVANI ÇERKEZKÖY’DE

  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın insan ve hizmet odaklı belediyecilik anlayışı çerçevesinde uygulamaya koyduğu ve her gün bir ilçede gerçekleştirilen ‘Hizmet Kervanı’ programının 6. durağı Çerkezköy oldu.

   Çerkezköy temaslarına sabah saat 04.30’da başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Veliköy ve Kızılpınar Mahallelerini ziyaret edip, burada bulunan vatandaşlar ile bir araya gelerek, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

KAYMAKAM ABBAN’I ZİYARET ETTİ

   Sabah kahvaltısını Kızılpınar’da vatandaşlar ile yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, daha sonra Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı, Çerkezköy Kaymakamı A. Selami Abban’ı ve Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün’ü ziyaret ederek, Çerkezköy’ün ve mahallelerinin sorunlarını, istek ve taleplerini dinledi.

YAPILACAK PROJELER PLANLANDI

   Ziyaretlerinin ardından Çerkezköy Belediye Meclis Salonu’nda Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Genel Müdürleri, Şube Müdürleri ve TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Çerkezköy Belediyesi Birim Müdürleri ile birlikte bir toplantı gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, “Hizmet Kervanı adını verdiğimiz ilçe gezilerinin altıncısında Çerkezköy’deyiz. Gün ışıması ile başladığımız çalışmalarımızda şu ana kadar sayın Başkanımızı ziyaret ettik. Daha sonra sayın Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunarak, çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ettik. Şimdi de hep beraber ucu açık bir çalışma yapacağız. Bu çalışmamız kayıt altına alınacak.  Genel Sekreter Yardımcımız Kaan Bey tarafından her ilçe için ayrı ayrı kitapçık haline getirildikten sonra tek kitapçık haline getirilecek. Ondan sonra çalışmaları buradan hep beraber takip edeceğiz” dedi.

ÇERKEZKÖY HİZMET ALMAYA DEVAM EDECEK

   Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak konuşmasını şöyle sürdürdü: “Çalışmalarımızın başarılı olmasını diliyorum. Önümüzdeki 4 sene 9 aylık hizmet süremizde de Çerkezköy’ümüz geçmiş 5 yılda aldığı yatırımların benzerini ve daha fazlasını almaya devam edecek. Hizmet anlayışımız gereği elimizden gelen bütün çalışmayı yapacağız.”

   Toplantının ardından siyasi parti ilçe başkanlıklarını, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ve ilçemizde görev yapan basın kuruluşlarını ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından kentimizde gerçekleştirilen yatırımları inceledi.  

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSeldanur, son yolculuğuna uğurlandı 


GÜNDEM 26 Aralık 2018
Çerkezköy haberleri
 haberleriSüleymanpaşa’da yeni yaşam merkezinin çalışmaları başladı


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleri‘Süleymanpaşa Belediyesi Yaz Okulları’na görkemli veda


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriHarf Devriminin İlk Adımı 91 Yıl Önce Tekirdağ'da Atıldı


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleri10. Kültür, Sanat ve Spor Festivalimiz Başlıyor


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleri500 Adet Keklik Doğaya Salındı


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriGökhan Kavşak Düzenlemelerini İnceledi


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriYILMAZ: “DOMATESİMİZİ TATMAYA BEKLİYORUZ”


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriYOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriMarmaraereğlisi Yaz Şenlikleri’nde Cengiz Kurtoğlu Coşkusu


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriStratejik Plan Çalıştayı Düzenlendi


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
 haberleriBerlin´den Gelen Akademisyenler Çorlu´yu Mercek Altına Aldı


GÜNDEM 24 Ağustos 2019
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org