"Bu Dönemde Bizi Türkiye Konuşacak"

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
İlçe seçim kurulundan mazbatasını teslim alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediye Binası önünde vatandaşlar tarafından büyük bir coşku ile karşılanarak tebrikleri kabul etti.
Haber Ergene 15 Nisan 2019 Bu Haber 84 kişi tarafından okundu.

tekirdağ

Çorlu Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende mazbatasını teslim alan Başkan Yüksel'i Ergene Belediye binası önünde yüzlerce kişi büyük bir coşku ile karşıladı. Ulaş Düğün Salonunda tebrikleri kabul eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel burada yapmış olduğu konuşmasında, "Ergene’yi ilk dönemimizde bütün Marmara konuşacak dedik ve örnek bir Belediye olarak adımızdan sıkça söz ettirdik, şimdi bu dönemde de Ergene'yi tüm Türkiye konuşacak" dedi.

Başkan Yüksel konuşmasının devamında, "31 Martta Ergene halkı oyunu ben ve sevgili meclis üyelerimden yana kullandı, ben tüm Ergene halkıma desteklerinden dolayı emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tabiki Ergene halkı hizmete oy verdi, emeğe oy verdi, sevgiye oy verdi. Şunun net altını çizmek istiyorum, hiç kimsenin endişesi olmasın daha çok çalışacağız, uyumayacağız, yorulmayacağız. Allah'ın izniyle koyduğumuz hedefleri hayat geçirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu ileride hep birlikte yaşayacağız. Beş yıla çok şey sığdırdık, tarihi hizmet yaptık, Allah kısmet ederse yeni dönemde de yeni meclis üyesi arkadaşlarımızla ilçe yönetimimizle, dernek başkanlarımızla, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla büyük projelerimize hep birlikte imzamızı atacağız. Artık işimiz kolay değil, daha çok çalışacağız. Ergene’nin en büyük sorunu olan alt yapı sorununu ortadan kaldırmaya çok az kaldı, Çorlu'dan çok büyük bir coğrafyaya sahip olmamıza rağmen ilk dönemimizde yol sorununu %90 ortadan kaldırdık ve bu sorunu yaz döneminde kökten kaldıracağız. Bir yıl içinde Ergene’de yapılmayan yol kalmayacak. Geçtiğimiz dönemde Ergene’yi bütün Marmara konuşacak dedik ve örnek bir belediye olarak adımızdan sıkça söz ettirdik. Şimdi yeni dönemde Ergene'yi tüm Türkiye konuşacak." dedi.

Ulaş Düğün Salonunda ki programa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, İyi Parti İl Başkan Yardımcısı İrfan Alver, İyi Parti İlçe Başkanı Sadi Ersöz, Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriVÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriE-BELEDİYECİLİK HİZMETİ DEVREYE GİRİYOR


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriBaşkan Yüksel muhtarlarla bir araya geldi


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriYÜCEER AVUKATA ŞİDDETİ SORDU


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriVALİ-KAYMAKAM-MUHTAR BULUŞMASI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriİMAR DURUM BELGESİ ARTIK AYNI GÜN ELİNİZDE!


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriDÜZENSİZ GÖÇLE MÜCADELE EDİYORLAR


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleriSON BAŞVURU İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleri“GENÇLİK ve SORUMLULUKLARIMIZ” KONFERANSI


GÜNDEM 20 Nisan 2019
Ergene haberleri
 haberleri“ÇİFTÇİ HOLDİNGLERE TERK EDİLEMEZ”


GÜNDEM 19 Nisan 2019
Ergene haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org