Birlik Üyeleriyle Buluştular

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, birlik müdürü ve personelleri ile birlikte Malkara’da birlik üyeleri ile ‘üye buluşması’ adı altında toplantı gerçekleştirdi.
Haber Malkara 14 Ocak 2020 Bu Haber 128 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Birlik Üyeleriyle Buluştular

Üyeler tarafından toplantıya ciddi bir katılım sağlanırken, toplantıda Birlik Başkanı Ergin Durgun üyelere birliğin genel ve mali durumu hakkında bilgiler verdi.  Birliğin, faaliyet ve hizmetlerini anlatarak değerlendirmelerde bulunan Durgun birlik ile ilgili gelecekteki hedeflerini açıkladı. Toplantıda soru sorarak bilgi edinmek isteyen üyelere cevap verilirken, üyeler ile gelecekte olması istenilen faaliyetler ve hizmetler değerlendirildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantıya katılan üyeler toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı düzenlediği için Birlik Başkanı Ergin Durgun’a teşekkür etti. Birlik Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada; katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, daha önceki yıllarda da yaptığımız gibi İlimizin diğer ilçelerinde de ‘üye buluşması’ adı altında toplantılar düzenleyerek üyelerimizle buluşacağız” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
Malkara haberleri
 haberleriTekirdağ'da 'Sağlıkta Vurgun' Operasyonunda 4 Tutuklama


GÜNDEM 24 Ocak 2020
Malkara haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org