Beren Bebek Çocuk Akademisi İlk Mezunlarını Verdi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde yılsonu gösterisi, sergi ve başarı belgesi töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de katıldı.
Haber Ergene 17 Haziran 2019 Bu Haber 115 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Beren Bebek Çocuk Akademisi İlk Mezunlarını Verdi

Ergene Belediyesinin yapmış olduğu en büyük projelerden biri olan Beren Bebek Çocuk Akademisi bu sene ilk mezunlarını verdi. Ergene’de 25-65 aylık çocuklara eğitim veren Beren Bebek Çocuk Akademisinde yılsonu gösterisi, sergi ve başarı belgesi töreni düzenlendi. Törene Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Mehmet Cebeci, Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Ergene İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, Dernek Başkanları, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra törende konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “2018-2019 Eğitim Öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz, içinde 60 öğrenci ve 4 öğretmeni bulunan Beren Bebek Çocuk Akademimiz bugün ilk mezunlarını veriyor. Eğitim yuvamızda çocuklarımıza hem annelik, hem öğretmenlik hem de belediyecilik yapan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Herkesin bildiği gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz 11 İlçeye 11 okul yapmıştı bizde bu bağlamda Beren Bebek Çocuk Akademimizi Ergenemize kazandırarak eğitime katkıda bulunduk ve önümüzde ki dönemlerde de bulunmaya devam edeceğiz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu sene yine eğitim alanında 11 ilçeye 11 kreş yapacak ve ilk kreş Ergene İlçesi Ulaş Mahallemizde başlayacak” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in konuşmasının ardından öğrenciler hazırlamış olduğu yılsonu gösterilerini sunarak, başarı belgelerini aldılar. Bunun yanı sıra ayrıca misafirler törenin ardından öğrencilerin yıl içinde yapmış olduğu sergiyi gezerek yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirttiler.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriErgene’de Biz Büyük Bir Aileyiz


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Ergene haberleri
 haberleriTekirdağ’daki Bisiklet Tutkunları Ergene’de Buluşuyor


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Ergene haberleri
 haberleriMuratlı Yüzme Havuzu Hizmete Açılıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Ergene haberleri
 haberleriOtomobil Koyun Sürüsüne Daldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Ergene haberleri
 haberleriÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Ergene haberleri
 haberleriİshak KOÇYİĞİT’ den Nezaket Ziyareti


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Ergene haberleri
 haberleriEdirne'de 'acı' hasat başladı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
Ergene haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org