Belediye Başkanı Akay: Çerkezköy İçin Daha Fazla Çalışma Zamanı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Gündem 12 Nisan 2019 Bu Haber 156 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Belediye Başkanı Akay: Çerkezköy İçin Daha Fazla Çalışma Zamanı

 TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesi Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen CHP'li Vahap Akay, mazbatasını alarak görevine başladı.

Çerkezköy Adliye Sarayında gerçekleşen mazbata törenine CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, CHP İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, İlçe Başkanı Engin Camcı, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altınerseçkin, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Akay, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mahmut Dağ'dan eşi Güliz Akay ve çocuklarıyla birlikte aldı. Partililerle birlikte Belediye Meydanı'na yürüyen Akay, burada toplanan vatandaşlara seslendi. Çerkezköylülere teşekkür eden Akay, "Bugün gurur ve mutluluk günüdür. Bugün mazbatamızı yeniden alıp işin başına yeninde geçtiğimiz gündür. Bugün tüm Çerkezköy'e yeniden hizmet etme sevdası ile buluştuğumuz , yepyeni bir sayfanın açıldığı, yeni bir dönemin başladığı bir gündür. Tüm Çerkezköy'ümüze bir kez daha hayırlı olsun" dedi. Akay, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"8 Nisan 2014'te yine burada, bu meydanda yüzde 41 ile seçilmiş bir kardeşinizdim. Siyasi parti ayrımı gözetmeksizin, herkesin Belediye Başkanı olarak seçilmiş bir kardeşiniz olarak demiştim ki 'Yakamdaki parti rozetini çıkarıyorum, bugünden itibaren herkesin Belediye Başkanı olacağım.' O günden sonra beş yıl boyunca herkese eşit, adil ve tarafsız davranın bir başkan olmaya çalıştık, çabaladık ve bugünlere geldik. Bu defa yeniden tüm siyasi partilere gönül veren vatandaşlarımızın oyları ile bu defa yüzde 50'nin üzerinde bir oy oranı ile bu göreve yeniden geldik.  Bugün, şimdi sorumluluğumuz daha ağır. Ancak bizi yine aynı heyecanla, aynı anlayışla herkesin Belediye Başkanı olmaya devam edeceğiz. Hiçbir ayrımız, gayrımız yok, olmayacak. Ayırmayan, ayrıştırmayan, herkesi sarıp sarmalayan, herkesi kucaklayan Belediye Başkanı olacağız. Seçimler büyük bir mücadeleden sonra 31 Mart gecesi tarihi bir kalabalıkla, burada, bu meydanda mutlu bir şekilde sona erdi. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Şimdi bugün tüm Çerkezköy ile kucaklaşma zamanı. Hedeflerin peşinde koşma zamanı bugün. Şimdi gönül birlikteliği ile oluşturduğumuz annelerim, ağabeylerim, ablalarım ve kardeşlerimle kucaklaşarak Çerkezköy için daha fazla çalışma zamanıdır. Koltuklar gelir geçer ancak bu süreçte birlikte büyüttüğümüz gönül birlikteliğimizi, sevgimizi, saygımızı, daha da büyütmek için ben sizlere sımsıkı sarılmaya devam edeceğim. Sizler de beni sımsıkı sarıp sarmalamaya devam edin tamam mı? Omuzlarımıza yüklediğiniz, benim için tarihi bir sorumluluk olarak gördüğüm vazifemizi, yol arkadaşlarımla beraber birlikte el ele, yan yana, kol kola sizlerin inancını, güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışarak, daha çok çalışarak 2024'e hep beraber kol kola yürüyeceğiz."

Tekirdağ'ın en hızlı büyüyen ilçesi olan Çerkezköy'ü daha da büyütüp, daha da güzelleştirerek ve güzelleştirerek Çerkezköy ve Tekidağ'a hizmet edeceklerini kaydeden Akay, "Çerkezköy Belediyesi olarak bugünden sonra hizmetle buluşarak geçirdiğimiz 5 yılda yaşadıklarımızdan, eksiklerimizden, hatalarımızdan, eleştirilerden ders çıkararak yeniden yapılanacağız. Bu çatı yeniden siyasetten uzak, objektif olması gereken odalara, kurumlara örnek olacak şekilde hizmet etmeye devam edecek. Biz bu konuda tüm hassasiyetimizi tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber koruyacağız. Bu konuda eksiği olan arkadaşlarımız varsa bunu değerlendireceğiz ve gereğini yapacağız. Derdimiz de, tasamız da, sevdamız da yeniden Çerkezköy olmaya devam edecek"
dedi.

Akay, 5 yılda kurdukları gönül birlikteliğini, daha fazla pekiştirmek için karış karış Çerkezköy'ü gezmeye devam edeceklerini ifade ederek, "Çerkezköy birlikteliğine destek olacak, katkı koyacak herkese kapımız da, gönlümüz de sonuna kadar açık olacak. Kirli oyunlarla, tezgahlarla bizleri yolundan çevirmeye çalışanlar ile olan mücadelemiz devam edecek. Hiç kimseye papuç bırakmayacağız. 
Sizlerden aldığım güçle hiçbir şeye papuç bırakmadan yolumuza devam edeceğiz. Gücünü sadece ve sadece milletinden alan yani sizlerden alan bir kardeşinizim. O yüzden gücümüzün de, kuvvetimizin de, nefesimizin de sebebi sizlersiniz. Sizde bu birliktelik var oldukça, siz de bu mangal gibi bu yürekler var oldukça bana inanın sizlerle beraber daha çok yol yürüyeceğiz. Allah hepimizin yolunu açık etsin. Bu 5 yıl Çerkezköy'ümüze hayırlar getirsin, uğurlar getirsin. Allah bu yolda hiçbirimizi mahcup etmesin. Bu duygularla, bu düşüncelerle beni 5 yılda meydanlarda, sokaklarda yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha güzel günler göreceğiz demiştim. Şimdi o güzel günleri, hedefleri, Çerkezköy'ün geleceğini sizlerle beraber yan yana kuracağız, kol kola kuracağız. El ele vereceğiz ve güzel günlere kavuşacağız"
dedi.

Duaların okunması ve kurban kesilmesinin ardından girdiği belediye binasında çiçeklerle karşılanan Akay, mazbatasını makam odasındaki yerine asıp, görevine başladı.
 

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSigara İzmariti Yangın Çıkardı


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 3 Günde 150 Kaçak Göçmen Yakalandı


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriFabrikadan Çıkarılan İşçi, Müdürünü Vurdu


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleri2. HİZMET DÖNEMİ İÇİN ATAMALAR TAMAM


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriZAMLARA BİR TEPKİ DE VAKİTÇİ’DEN GELDİ


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleri ZAMLARA BİR TEPKİ DE VAKİTÇİ’DEN GELDİ


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriEMNİYET UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriENEZ KAPLAN SAĞLIK BAKANINA İLÇE HASTANELERİNİ SORDU


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriPERSONELLER ARTIK DAHA DONANIMLI


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleri YAZ GRİBİNDEN KORUNMAK İÇİN 10 ALTIN KURAL


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriGenç Misafirlere Özel İlçe Turu


GÜNDEM 19 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriMuratlı Yüzme Havuzu Hizmete Açılıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobil Koyun Sürüsüne Daldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriİshak KOÇYİĞİT’ den Nezaket Ziyareti


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de 'acı' hasat başladı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org