Başkan Yüksel Sinoplular Derneğinin Piknik Şölenine Katıldı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Ergene 8 Ağustos 2018 Bu Haber 178 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Yüksel Sinoplular Derneğinin Piknik Şölenine Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel geçtiğimiz hafta sonu Ulaş Mahallesi Çamlık piknik alanında Çorlu Sinoplular Derneği tarafından düzenlenen güreş ve piknik şölenine katıldı.

Çeşitli organizasyonlara katılarak hafta sonunu vatandaşlarla birlikte geçiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sinoplu vatandaşlar ile piknik şöleninde buluştu. Pikniğe davul zurnalar eşliğinde Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer ve İlhami Özcan Aygun ile birlikte gelen Başkan Yüksel’in yanında ayrıca, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Menderes Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Başkanı Erdinç İrel, Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu ve Ergene Belediye Meclis üyeleride yer aldı.

Ergene Belediyesi olarak Ulaş Çamlık Piknik alanında böyle büyük ve güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Yüksel, Çorlu Sinoplular Derneği gibi bir çok derneğin etkinlik yapmak için Ulaş çamlık piknik alanını tercih ettiğini söyledi. Ulaş Çamlık alanında Çorlu Sinoplular Derneği tarafından düzenlenen etkinliklerde güreş müsabakaları, halk oyunları gösterileri ve çeşitli konserler yer alırken etkinlikte Çorlu Sinoplular Derneği tarafından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Başkan Yardımcısı Menderes Yıldız’a hediye takdim edildi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleri‘Sağlıkta Şiddete Hayır’


GÜNDEM 17 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriKeşan Hayvan Pazarının Üzeri Kapatıldı.


GÜNDEM 16 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriNKÜ’nün Erasmus Konukları


GÜNDEM 16 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriİkram Çeşmelerinden Çorba Akmaya Başladı


GÜNDEM 16 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriBÜYÜKŞEHİR İDDİALARI YANITLADI


GÜNDEM 16 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriAYGUN : ‘Yolcu sayısı tam muamma’


GÜNDEM 16 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriHayrabolu Kaymakamı Ahmet Karakaya’dan Ziyaret


GÜNDEM 15 Ekim 2018
Ergene haberleri
 haberleriMeme kanseri hakkında doğru bilinen 10 yanlış!


GÜNDEM 15 Ekim 2018
Ergene haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org