BAŞKAN YILMAZ KAVAKLI’DA TESPİTLER YAPTI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, haftanın son mesai gününde Kavaklı Mahallesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Haber Gündem 18 Kasım 2019 Bu Haber 65 kişi tarafından okundu.

tekirdağ BAŞKAN YILMAZ KAVAKLI’DA TESPİTLER YAPTI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, köy ve mahallelerin sorunlarını hızlıca çözmek amacıyla incelemelerine devam ediyor. Bu kapsamda haftanın son mesai gününde Kavaklı Mahallesi’ni ziyaret ederek talep konularını yerinde değerlendirdi. Mahalleyi gezerek tespitler yapan Başkan Yılmaz, projeleri için uygun yerleri belirledi. Ziyaret sırasında Kavaklı Hürriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Avcı, Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Gökan Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Gökalp Kalaycı, Belediye Başkan Yardımcıları Harun Akkan ve Hasan Solak ile ilgili birim müdürleri hazır bulundu.

EK HİZMET BİNASI KREŞ VE MAHALLE EVİ OLACAK

Ziyaretine Silivri Belediyesi Ek Hizmet Binasını gezerek başlayan Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, binanın kreş olarak kullanılacağı ve bunun için gerekli planların hazırlandığını söyledi. Muhtarlık olarak kullanılan mevcut binada yenileme çalışmaları yapılacak ve değişimin ardından çocuk oyun odası, mahalle evi ve kreş olarak hizmet verecek.

MUHTARLIKLARA YENİ HİZMET YERİ

Ek hizmet binasında hizmet veren Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi ve Kavaklı Hürriyet Mahallesi muhtarlıkları için düğün salonu yanındaki park alanına yeni yer yapılacak. Muhtarlıklarda 2 ayrı oda, mutfak ve tuvalet bulunacak.

BİR HAFTA İÇİNDE KALDIRIMLAR TAMİR EDİLECEK

Kavaklı Mahallesi esnafını ziyaret eden ve hayırlı işler dileyen Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ana cadde üzerindeki hasarlı kaldırımları inceledi. Yağmur nedeni ile çökmeler ve kırılmalar oluşan tretuvarların tamir edilmesi için notlar aldıran Başkan Yılmaz, tespit ve onarım çalışmalarının bir hafta içerisinde tamamlanmasını söyledi.

KÖY PAZARI NOKTASI

Başkan Yılmaz, mahalle pazarını da ziyaret ederek esnaflar ile görüştü. Muhtarlar, dar sokakta tezgah açılmasından dolayı esnafların sıkıntı yaşadığını aktardı. İki mahallenin muhtarı ile fikir alışverişi yapılarak pazar esnafının rahatlıkla tezgâh kurabileceği yeni bir yer belirlenecek. Kavaklı İlkokulu yanındaki spor sahasının önüne ise köy pazarı tezgahlarının kurulacağını belirten Başkan Yılmaz, doğal ürünlerin satışa sunulacağını ifade etti.

KAVAKLI İLKOKULU VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ’NE ZİYARET

Kavaklı İlkokulu’nu ziyaret ederek Okul Müdürü Nusret Demirtaş’tan bilgi alan Başkan Yılmaz, öğretmen ve velilerin taleplerini okul müdüründen dinledi, ayrıca okul önü trafiği ile ilgili çözüm fikirlerini aktardı. Son olarak Aile Sağlığı Merkezi’ni inceleyen Başkan Yılmaz, yetkililer ile görüştükten sonra mahalleden ayrıldı. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEnez'de 38 kaçak göçmen yakalandı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de vakıflara ait iş yerlerine rayiç ayarı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriEvinin merdiveninden düştü, hastanede öldü


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKırklareli'de avcılara sıkı denetim


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Uyuşturucu Operasyonu


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org