Başkan Rasim Yüksel Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafına hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Haber Gündem 19 Şubat 2020 Bu Haber 108 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Rasim Yüksel Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Ergene’de vatandaşlar ile her daim iç içe olan Başkan Yüksel Sağlık Mahallesinde kurulan semt pazarında ki pazarcı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu ve pazarcı esnafının istek ve önerilerini dinledi. Pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla da görüşen Başkan Yüksel’i vatandaşlar mutlu ve güler yüzle karşıladı.

Pazarcı esnafının da yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yüksel, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, pazarcı esnafına yönelik yürütülen çalışmaları ve yatırımları anlatarak sorunlara çözüm mercilerinde bulunduklarını, şartların daha da iyileştirilmesi ve sorunların çözümü için tüm gayretleriyle çalıştıklarını belirtti.

Bu güzel ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Pazarcı esnafı, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in kendilerine gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını ve kendilerini çok mutlu ettiğini aktardılar. Başkan Yüksel’in yaşadıkları sorunları yakından takip ettiğini belirten pazarcı esnafı sordukları tüm soruları yanıtlayan Başkan Yüksel’e teşekkürlerini ilettiler.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ’da Kuvvetli Rüzgar Etkili Oldu


GÜNDEM 5 Nisan 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org