Başkan Kadir Albayrak Çorlu Halkı İle Bir Araya Geldi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Çorlu 21 Haziran 2019 Bu Haber 190 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Kadir Albayrak Çorlu Halkı İle Bir Araya Geldi

ekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "11 Gün 11 İlçede Halkımızla Birlikteyiz" sloganıyla başlatılan halk buluşmaları kapsamında Çorlu ilçesini ziyaret etti.

  "Daha Yaşanılabilir Bir Tekirdağ İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (TESKİ) üst yöneticileri ve tüm daire başkanlarının da katılımıyla sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Başkan Kadir Albayrak, Çorlu ilçesine bağlı Nusratiye ve Silahtarağa mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan Albayrak, vatandaşlarla yakından ilgilenerek taleplerini dinledi. Vatandaşlardan gelen taleplere önem verdiklerini ifade eden Başkan Albayrak, "Daha iyi ve yaşanılabilir bir Tekirdağ idealiyle çıktığımız bu yolda mesai kavramı gözetmeksizin çalışamaya devam edeceğiz" dedi. Mahalle sakinleri de Başkan Albayrak'a yapılan çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Büyükşehir ve Çorlu Belediyesi El Ele Verecek, Çorlu Gelişecek

Mahalle ziyaretlerinin ardından Çorlu Belediyesi'ne de beraberindeki heyetle birlikte bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Kadir Albayrak, burada Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'la birlikte Çorlu ilçesinde hayata geçirilen ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan hizmet ve projelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt da Büyükşehir Belediyesi'nin Çorlu'da yaptığı hizmet ve yatırımlardan dolayı Başkan Kadir Albayrak'a teşekkür etti ve Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde Çorlu halkına hizmet vereceklerini dile getirdi.

"Yeni Hizmet Dönemimizde Daha Etkin ve Daha Sistemli Çalışacağız"

Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı'yı da makamında ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, kendisine Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri anlattı. Yeni hizmet dönemi için Çorlu'da planlanan çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkan Albayrak, yeni hizmet döneminde daha etkin ve sistemli çalışacaklarını ifade etti. Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Albayrak'a çalışmalarında başarılar diledi.

"Çorlu ve Tüm Tekirdağ'ı Daha İleri Taşıyacağız"

Daha sonra Çorlu Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Çorlu Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Sarıer ve Çorlu ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Başkan Kadir Albayrak, mahalle muhtarlarına yeni hizmet döneminde hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgiler verdi. Muhtarların mahalleleri hakkındaki talep ve önerileri de dinleyen Başkan Albayrak, el birliği ile Çorlu ve tüm Tekirdağ'ı daha ileri taşıyacaklarını belirtti. Muhtarlar da Başkan Kadir Albayrak'a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler ve çalışmalarında başarılar dilediler.   

Çorlu İlçesi Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti

Program kapsamında Çorlu Belediyesi Meclis Salonu'nda Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi ve TESKİ'nin üst yöneticileri ve tüm yetkili personelin de katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Çorlu ilçesinde bu zamana kadar hayata geçirilen hizmet ve yatırımlar ile yeni dönemde yapılması planlanan yatırımlar ele alındı. Taraflar, ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçların çözümü noktasında değerlendirmelerde bulundular.

Çorlulu Gazetecilere Ziyaret

Çorlu Gazeteciler Derneği'ni de ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, burada Dernek Başkanı Levent Silistre ve Çorlu ilçesinde görev yapan basın temsilcileriyle bir araya geldi. Gazetecilere gündem ve Çorlu'da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Albayrak, sorulan sorulara da cevap verdi. Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ve Çorlulu gazeteciler, Başkan Albayrak'a ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtip teşekkür ettiler.

Son olarak Çorlu Ziraat Odası Başkanı Ali Topuz ve yönetimini ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, kendilerine Büyükşehir Belediyesi'nin kırsal kalkınma anlamında hayata geçirdikleri projeleri anlattı ve yeni döneminde Çorlu ilçesi için planlanan yatırım ve hizmetler hakkında bilgi verdi. Çorlu Ziraat Odası Başkanı Ali Topuz da tarım ve hayvancılığa verdiği destek dolayısıyla Başkan Albayrak ve ekibine teşekkür etti. 

 Ziyaretlerde Başkan Kadir Albayrak'a Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Atabey Baytöre, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, daire başkanları ve Çorlu Belediyesi yöneticileri eşlik etti.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriGeri Dönüşüm Kampanyamız Sürüyor


GÜNDEM 26 Haziran 2019
Çorlu haberleri
 haberleriOlta Balıkçılığı Turnuvası Düzenlenecek


GÜNDEM 19 Haziran 2019
Çorlu haberleri
 haberleriYENİ İNAN’DAN HİKMET ATAYA ZİYARET


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriARTIK ONLİNE İZLENİYOR


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriÖZTRAK İŞSİZLİK RAKAMLARINI AÇIKLADI


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriKAÇAK MİDYE AVCILIĞINA 5 GÖZALTI


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriYAYA GEÇİDİNİ KULLANMAYINCA CANINDAN OLDU


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleri TEKİRDAĞ’DA TARİHİ ESER OPERASYONU


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriALBAYRAK KARDEŞ ŞEHİRDE


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriDEPREM GERÇEĞİ MASAYA YATIRILDI


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriTESKİ VE YAŞAM HASTANESİ PROTOKOL İMZALADI


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriÇoban Ateşi Hareketi'nden Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
 haberleriSİLİVRİ’DE DOMATES FESTİVALİ HEYECANI


GÜNDEM 20 Ağustos 2019
Çorlu haberleri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org