BAŞKAN ATA’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEĞİ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Marmaraereğlisi cadde ve kamu kurumlarında; vatandaşlara karanfil dağıtan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ilçe halkının 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutladı.
Haber Gündem 17 Şubat 2020 Bu Haber 200 kişi tarafından okundu.

tekirdağ BAŞKAN ATA’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİÇEĞİ

Marmaraereğlisi halkının yoğun ilgi gösterdiği çiçek dağıtımında Belediye Başkanı Hikmet Ata, vatandaşların 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlayarak, çiçek takdim etti. Sevgililer Günü'nde çiçek dağıtımını memnuniyetle karşılayan Marmaraereğlisi vatandaşları, Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya teşekkür ettiler.

‘’Sevgi; her yaptığımız işin temelinde olmalıdır.’’

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, "Her şey bir insanı sevmekle başlar. Sevgi; her yaptığımız işin temelinde olmalıdır. İçimizdeki Marmaraereğlisi sevdası ise hiçbir zaman bitmeyecek, her zaman artacak bir sevgidir. Bizim sevgilimiz, Marmaraereğlisi’dir. Marmaraereğlili hemşehrilerimizdir. Başta eşimin olmak üzere tüm Marmaraereğlisi halkımın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlarım" dedi. 

Belediye Personelini Unutmadı

İlçede yapılan etkinliğin ardından, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, tüm birimleri tek tek gezerek personelinin sevgililer gününü kutlayıp çiçek takdim etti. Belediye Başkanlarının, motivasyonlarını her zaman yüksek tuttuğunu dile getiren belediye personeli Başkan Ata’ya teşekkür ettiler.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da çiftçinin köpeğini zehirlediler


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da, Trafik ışıklarıyla 'Evde Kal' Mesajı


GÜNDEM 1 Nisan 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org