Başkan Ata, İnşaat Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Marmaraereğlisi Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda geniş katılımın olduğu inşaat sektörüyle uğraşan mimar, mühendis ve müteahhitler ile toplantı gerçekleştirildi.
Haber Gündem 11 Aralık 2019 Bu Haber 86 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Ata, İnşaat Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Marmaraereğlisi Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ilk toplantıya Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek ve ilgili birimler katıldı.

Toplantıya geniş katılım sağlayan proje müelliflerinin istek ve şikayetleri dinlendi. İki tarafında birbirlerine istek, şikayet ve temennilerinin konuşulduğu toplantıda istişareler yapılarak ana gündem maddeleri karara bağlandı.

Gerçekleştirilen ikinci toplantıda da müteahhitlerin dilek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Ata ve ekipleri konuların üzerinde titizlikle çalışılarak gereğinin yapılacağının teminatını verdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleri Vergi Tahsilatında Bankalara Yeni Düzenleme


GÜNDEM 27 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org