Başkan Ata Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Marmaraerğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Muharrem ayı dolayısıyla Yeniçiftlik Mahallesi Erenler Cem Evi’nde düzenlenen geleneksel Aşure Günü etkinliğine katıldı.
Haber Gündem 16 Eylül 2019 Bu Haber 87 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Ata Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

Erenler Cemevi'nde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra Chp Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin, Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek, siyasi parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Aşure gününün güzelliğini paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Ata; aşurenin Türk kültürünün bir parçası olduğunu belirterek ‘’Unutulmamalıdır ki toplumları ayakta tutan yaşattıkları örf, adet ve kültürleridir. Kültürlerine sahip çıkan toplumlar ayakta kalmayı başarmışlardır. Bu etkinliğe katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Muharrem ayını ve aşure gününü kutluyorum.’’ dedi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği etkinlikte tüm davetlilere aşure ve lokma ikramı yapıldı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org