BİK Müdüründen gazetemiz Yeni İnan’a ziyaret.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Süleymanpaşa 6 Ağustos 2019 Bu Haber 487 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ‘BASININ YANINDAYIZ’

Geçtiğimiz ay Basın İlan Kurumu (BİK) Tekirdağ İl Müdürlüğü görevine atanan Sabri Karakaya, Tekirdağ Yeni İnan Gazetesi’ni ziyaret etti.

 

Uzun yıllar gazetecilik görevini yerine getiren ve sürekli sarı basın kartı sahibi olan Sabri Karakaya, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çanakkaleli olan Karakaya, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi basın biriminde görev yaptı. Tekirdağ’ı ve Tekirdağ basınını yakından tanıyan Karakaya geçtiğimiz ay Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürlüğü’ne atandı.

 

ÇELEBİ, 94 YILLIK GAZETE HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ

 

Karakaya İl genelinde yayın yapan yerel gazetelerle tanışma ziyaretleri kapsamında gazetemiz Yeni İnan’ı ziyarete geldi. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü ve Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkan V. Recep Nahit Çelebi’, gazete çalışmaları hakkında Müdür Sabri Karakaya’yı bilgilendirdi.

 

 

“SİZLERDEN BİRİYİM”

 

Yerel basının çok önemli olduğunu vurgulayan BİK Müdürü Sabri Karakaya, “Bende uzun yıllar boyunca gazetecilik mesleğini icra ettim. Tekirdağ’ı ve Tekirdağ basınını yakından tanıyorum. Gazetecilerin sorunlarını bilen, sizlerden biriyim. Buna istinaden sizlerin de bizlerden beklentileriniz ve ne gibi sorunlarınız var bilmek istiyorum. Bu doğrultuda var olan sorunları yetkililerimize ileterek, giderilmesi için ne gerekiyorsa yapacağım. Bu sebeple gazete ziyaretlerini sık sık yaparak sizlerle istişarede bulunmak niyetindeyim” diyerek basının yanında olduğunu dile getirdi.

 

“94 YILDIR İLKELİ YAYINCILIK İLE HİZMET VERİYORUZ”

 

Bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeni İnan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’, “94 yıllık bir geçmişi olan gazetemiz ile Süleymanpaşa’ya hizmet ediyoruz. Her geçen gün gazetemizi güzelleştirmek için emek veriyoruz. Daha iyi yayıncılık yapmak için gece gündüz çalışıyoruz ve ilkeli gazetecilik kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Çelebi ayrıca yerel basın kuruluşlarının bir takım sıkıntılarının olduğunu, bu sıkıntıların giderilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini dile getirdi.

 

ÖZEL HABER: MERVE KORKMAZ

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriŞarköy'de Yapımı Tamamlanan Cami İbadete Açıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMalkara'da 'Derin Çatak' Şehitleri Anıldı


GÜNDEM 18 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Çatıdan Düşen İşçi Yaralandı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriŞarköy'de 97'nci Yıl Kutlamaları


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da TAG Toplantısı


GÜNDEM 17 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org