Başbuğ Güven Tazeledi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
CHP Kadın Kolları Başkanlığına 212 oy alan Tülay Çıtak Başbuğ tekrar seçildi. Diğer aday Dilek Çelik ise 175 oyda kaldı.
Haber Süleymanpaşa 24 Şubat 2020 Bu Haber 391 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başbuğ Güven Tazeledi

CHP Kadın Kolları Başkanlığının olağan genel kurulu Özdemirler Düğün salonunda gerçekleşen seçime 2 aday katıldı. Seçimde 212 oy alan Tülay Çıtak Başbuğ tekrar seçildi. Dilek Çelik ise 175 oyda kaldı. Seçimde 3 oyda geçersiz sayıldı.

Kongrede konuşan Tülay Çıtak Başbuğ  Kadın toplumun en temel yapı taşı olduğunu söyledi.

Kadınları en iyi şekilde temsil etmek için aday olduğunu ifade eden Başbuğ, şunları kaydetti;”  Kadınların sesi olmaya, gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz. Siyasette kadın oluşumunun çoğalarak devam etmesi, kadın olarak öncelikli mücadelem olacaktır. Düşüncesi ve inancı ne olursa olsun herkesi kucaklayacağız.  Seçimlerde kaybettiğimiz Süleymanpaşa ilçesini yılmadan, bıkmadan, çalışıp geri alacağız.”

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ise CHP’nin kadınlara önem verdiğini ifade ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü; ”Bugüne kadar kadınlara verilen hakların hepsinin altında CHP’nin imzası vardır. CHP’deki kadın kotaları çok önemli. Kadınların her alanda uğradığı ayrımcılığa baktığınızda yeterli olmadığını da biliyoruz. Bu kongrelerde kim seçilirse seçilsin CHP’nin değerleri kazanacaktır.  Bizim için isimler önemli değildir. Asıl olan Cumhuriyetin mirası ve mücadelenin kazanmasıdır.  Daha güzel ülke ve değişim olacaksa bu kadınların mücadelesi ile olacaktır. Biz kadınlar yetiştirdiği çocukların mücadelesi ile olacak.”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise CHP’nin yerel siyasette ki önemine değinerek, “ Örgüt her zaman her şeyin üzerinde olmalı. CHP olmasaydı ben Büyükşehir Belediye Başkanı olamazdım.  Biz tüm gücümüzle örgütümüze yardımcı olmamız lazım. Tekirdağ’ın toptan sebze ve meyve halinin açılışını yapacağız. Buradaki hareketliği Vatandaşa yansıtıp fiyatların düşmesini sağlayacağız. İş o yolu yaptım deyip fotoğraflarla reklam yapmak değildir.  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 6 yıl içinde 2,5 Milyar TL’lik yatırım yaptı. Siz daima güçlü olun ve bize güvenin” şeklinde konuştu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da fırtına nedeniyle çok sayıda gemi demir attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSosyal Mesafenin Korunması İçin Çalışmalar Yürütülüyor


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org