Başarılarını Başkan Yüksel ile Paylaştılar

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Serbest Dalış Kulüpler Türkiye Havuz Şampiyonası’ndaki başarıları ile gururumuz olan 18 madalya kazanıp takım olarak Türkiye 2.’si olmayı başaran Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü Sualtı takımı, şampiyona dönüşü Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i ziyaret ederek başarılarını Başkan Yüksel ile paylaştı.
Haber Süleymanpaşa 11 Mart 2020 Bu Haber 267 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başarılarını Başkan Yüksel ile Paylaştılar

Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’nda gerçekleşen ziyarette Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü Sualtı takımı antrenörü Sertan Aydın, başarılı sporcularımız Ata Kuş, Eray Algan, Ahmet Barış Kahraman ve Ali Berke Çomak yer aldı.

YÜKSEL: “SİZLER BAŞARILARINIZ İLE BU ŞEHRİN ÇOCUKLARINA YOL AÇIYORSUNUZ”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Bu şehrin başarıya, başarılı gençlere ihtiyacı var. Süleymanpaşa Belediyesi olarak gerek açtığımız kurslar, gerek spora yaptığımız destek gerekse Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübümüz ile gençlerimize aydınlık bir gelecek hazırlamak istiyoruz. Sizler başarılarınız ile kardeşlerinize, arkadaşlarınıza bu şehrin çocuklarına yol açıyorsunuz. Şehrimiz adına yaptıklarınızla gururumuz oldunuz. Şimdide Allah’ın izni ile bayrağımızı göndere, ülkemizi zirveye taşımak için mücadele edeceksiniz. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.” diye konuştu.

MİLLİ TAKIMA SPORCU VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

Şehrimizi en iyi şekilde temsil edebilmek ve Milli Takımda yer alabilmek için çok çalıştıklarını dile getiren Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Sertan Aydın, kulüp alarak milli takıma sporcu verecek olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

MADALYA SÖZÜ VERDİLER

Milli Takım Aday kadrosuna davet edilecek Süleymanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcuları da Başkan Yüksel’e seçilmeleri halinde Sırbistan’da yapılacak Dünya Serbest Dalış Havuz Yarışmasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edip madalya ile döneceklerinin sözünü verdi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriTekirdağ TSO’dan Geçmiş Olsun Ziyareti


GÜNDEM 20 Mart 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org