Parklara Aydınlatma Direkleri Dikildi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Haber Gündem 14 Eylül 2019 Bu Haber 99 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Aydınlatma Direkleri Dikildi

Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir genelindeki parklarda aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar tüm parklar aydınlatılana kadar devam edecek.

                Park alanlarının aydınlatılarak daha güvenli ve kontrol edilebilir hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanında bulunan parklarda aydınlatma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

                Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan,  vatandaşların huzur ve güvenliği için parklarda tedbir almaya devam ettiklerini  söyledi.

                Başkan Yardımcısı Tunçcan şehir genelinde sorumluluk alanlarındaki tüm parkların aydınlatılması için çalışmalarını sürdürdükleri belirterek, "Parklarımızın büyük bir kısmında aydınlatma mevcut. Dönem dönem yenileme çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimizin yaptığı kontroller ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda aydınlatması olmayan parklarda da çalışma başlattık. Karanlıkta kalan park kalmayacak.

                İlk etapta Sabriye Avcı Parkı, Mimar Sinan Caddesi 3. Sokakta bulunan park alanı, Arabacı Caddesi park alanı ve Güney Caddesi Karanfil 3. Sokaktaki park alanına 8 metre uzunluğunda direk dikerek 400 wattlık armatürler ile park alanlarını aydınlattık.

                Yetki ve sorumluluk alanlarımızda olan diğer parklara da kanun ve yönetmeliklere uygun özelliklerde yeni aydınlatma sistemlerini yerleştireceğiz. Öte yandan aydınlatması mevcut parklarda da çalışmalarımız devam ediyor.

                Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği bizim için çok önemli. Özellikle çocuklarımızın oynadıkları park alanlarına daha çok özen göstermeye gayret ediyoruz. Çorlu'muz için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriBAŞKAN AKAYDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TOPKAYA''YA ZİYARET


GÜNDEM 23 Ekim 2019
genel haberleri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org