Atık Toplayıcılarıyla İlgili Denetimlerimiz Sürüyor

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, hurda ve atık toplayıcıları ile ilgili denetimlerini sürdürüyor.
Haber Gündem 22 Ekim 2019 Bu Haber 120 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 	Atık Toplayıcılarıyla İlgili Denetimlerimiz Sürüyor

Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüze vatandaşlarımızdan gelen şikâyetler doğrultusunda çekçek diye tabir edilen araçlarla hurda ve kâğıt toplayan şahıslara yönelik denetimlerini şehir genelinde sürdürüyor. Araç trafiğini tehlikeye sokan, vatandaşlara rahatsızlık vererek hurda ve kâğıt toplayan şahısların çekçek arabalarına Zabıta Müdürlüğümüz tarafından el koyularak faaliyetleri sonlandırılıyor.

Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ayrıca şehrimizin muhtelif noktalarında yapılan denetimlerde, kaldırım ve yol işgali yaptığı tespit edilen işletme ve seyyar satıcılara 5326 sayılı Kabahatler Kanununa göre yasal işlem uygulamaları da sürdürülüyor.

Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, halkımızın sağlığı ve huzuru için şehir genelindeki denetimlere aralıksız devam edecek.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleriMinibüsle Çarpışan Otomobilin Sürücüsü Öldü


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org