Atatürk Evi Projesi´ne Destek

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Çorlu Belediyesi tarafından hazırlanan Atatürk Evi projesi için başlatılan bağış kampanyasına Çorlu Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları üyeleri de destek verdi. Düzenlenecek tiyatro gösteriminin gelirini projeye bağışlayacak olan CHP’li gençler, böylesine güzel bir projeye destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.
Haber Çorlu 16 Eylül 2019 Bu Haber 219 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Atatürk Evi Projesi´ne Destek

Çorlu’nun tarihsel dokusunu koruyacak projeler ile kent kimliğini yeniden oluşturmayı amaçlayan Çorlu Belediyesi, başlattığı proje ile gelecek kuşaklara en önemli miras olan Atatürk sevgisini bırakmayı hedefliyor. Çorlu Belediyesi tarafından başlatılan ‘Desteğiniz ve bağışlarınıza Atatürk Evi’ni birlikte inşa edelim.’ kampanyasına CHP Çorlu Gençlik Kolları üyelerinden yanıt gecikmedi.

Tiyatro Organizasyonu Düzenlenecek

Çorlu Halk Eğitim Merkezi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda 17 Eylül 2019 Salı günü saat 20.30'da düzenlenecek olan ‘Benimle Delirir misin?’ adlı oyunun tüm geliri Atatürk Evi projesine bağışlanacak. Konu ile ilgili CHP Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Galip Rehkan, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u ziyaret ederek Atatürk Evi projesi için düzenledikleri tiyatro organizasyonunu anlattı. Başkan Sarıkurt, Atatürk Evi için düzenlenen tiyatro etkinliğine katılmaktan mutluluk duyacağını belirterek 10 adet bilet satın aldı.

‘Tarihimize Sahip Çıkıyoruz’

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Gençlerimiz Atatürk Evi projemize destek olmak için güzel bir organizasyon düzenlemişler. Bu düşünceli hareketlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Tarihimize ve değerlerimize omuz omuza sahip çıktığımız için gururluyum. Tabii ki ben de CHP Çorlu Gençlik Kollarımıza ve Atatürk Evimize destek olmak amacıyla bilet satın aldım. Herkesi bu güzel tiyatro etkinliğe katılmaya davet ediyorum.” dedi.

‘Çorlu Halkının Desteğini Bekliyoruz.’

Başkan Sarıkurt’un, düzenledikleri tiyatro organizasyonuna destek olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Galip Rehkan, “Atatürk Evi'ni hep birlikte inşa etmek için düzenleyeceğimiz tiyatro oyununun tüm gelirlerini Atatürk Evi projesine bağışlayacağız. CHP Gençlik Kolları adına tüm Çorlu halkını bu güzel projeye destek olmaya davet ediyorum. Başarılı oyuncu Necmi Yapıcı’nın yönettiği ve aynı zamanda eşi Nihan Durukan Yapıcı ile başrolünü paylaştığı bu eğlenceli komediyi izleyerek hem güzel vakit geçirebilir hem de hayata geçirilecek olan Atatürk Evi’ne katkıda bulunabilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org