Ata, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Toplantı Gerçekleştirdi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile toplantı yaptı.
Haber Marmara Ereğlisi 20 Eylül 2019 Bu Haber 104 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Ata, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Toplantı Yaptı

Belediye hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Şen ve Sinem Özüpek, Temizlik İşleri Müdürü Ozan Deniz hazır bulundu.

Temizlik İşleri Müdürü Ozan Deniz; yaz boyunca yapılan çalışmaların anlatıldığı bir sunum gerçekleştirerek ‘’Yoğun bir yaz döneminden çıktık. Bu süreçte oldukça başarılı çalışmalar yapıldı. Vatandaşlarımızın tüm şikayetlerine cevap verilerek, her türlü mağduriyetlerinin giderildiği bir dönem olmuştur. Tabiki zaman zaman, bir geçiş döneminde olunduğu için ufak tefek sorunlar yaşandı ve 2020 yaz döneminde bu sorunların tekrar yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınması adına böyle bir toplantıya gerek duyduk.’’ dedi.

‘’Daha güzel bir Marmaraereğlisi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz’’

Konuşmasına Temizlik işleri Müdürlüğü ekiplerine üstün performanslarından dolayı teşekkür ederek başlayan Başkan Ata, ‘’Sahil ilçesi olmamızdan dolayı, nüfusumuzun 300.000’e ulaştığı yaz aylarında, göstermiş olduğunuz performans halkımızı ve bizleri fazlasıyla memnun etti. 500 km imar yolu çöp toplama alanında; 12 araç, 3 kamyon,3 kepçe 2 traktör ve 2 süpürge aracı ile hizmet sağlıyoruz. Çöp konteynerlerimizi de ihtiyaca ve gelen taleplere göre fazlalaştırdık. Gece gündüz vardiyalı şekilde özveriyle çalışarak 7 gün 24 saat aralıksız sürdürdüğümüz temizlik çalışmalarımızın, halk sağlığı için çok önemli olduğunun bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu sebeple hayatı kolaylaştıran, ilçemizin çehresini değiştiren hizmet ve projelerimizle birlikte temiz ve sağlıklı sokaklarıyla daha yaşanabilir bir Marmaraereğlisi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriMarmaraereğlisi Belediyesi Can Dostlarımızın Yanında


GÜNDEM 25 Haziran 2019
Marmara Ereğlisi haberleri
 haberleri‘’Atık Pil Kampanyası´´na Katılan Okullar Ödüllerine Kavuştu


GÜNDEM 24 Haziran 2019
Marmara Ereğlisi haberleri
 haberleriTekirdağ'da 50 Kaçak Göçmen Yakalandı, 6 Organizatör Tutuklandı


GÜNDEM 21 Ekim 2019
Marmara Ereğlisi haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org