Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Genel merkeze eklenen tesisler arasında yer alan LEED v4 Bina Tasarım ve Yapım (BD+C) Platin sertifikasına sahip bina, ASUS'un sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığını vurguluyor.
Haber Teknoloji 27 Kasım 2019 Bu Haber 93 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ASUS, Taipei'de yeni kurumsal genel merkez yerleşkesinin açılışını gerçekleştirdi

ASUS, Taipei'deki yeni kurumsal genel merkez yerleşkesinin açıldığını duyurdu.

 

Mevcut ASUS genel merkezini genişleten yeni yerleşke, 13.311 metrekarelik ofis binası ile Enerji (LEED) v4 Bina Tasarım ve Yapım (BD+C) Platin sertifikası aldı.

 

LEED sertifikalarının en yüksek düzeyini temsil eden LEED v4 Platin sertifikası, enerji verimliliği ve çevresel sürdürülebilirlik konusunda en zorlu standartlara uygun olarak tasarlanan binalara veriliyor.

 

LEED değerlendirmelerinde binanın konumu, toplu taşıma araçlarına yakınlığı, enerji ve su verimliliği, sürdürülebilir bina malzemeleri ve kaynaklarının kullanımı, iç mekan ortamının atmosferi ve kalitesi, inovatif özellikleri gibi birçok kritere göre yapılıyor.

 

Açılış töreninde, ASUS Başkanı Jonney Shih, U.S. Green Building Council (USGBC) Kıdemli Başkan Yardımcısı Mili Majumdar tarafından takdim edilen LEED sertifikası amblemini teslim aldı. Başkan Shih şöyle konuştu: "Otuz yıl önce, ASUS dünyanın en iyi teknolojilerini yaratma misyonuyla kuruldu.  Kendimizi bu misyona adayarak birçok etkili inovasyon geliştirdiğimiz bu otuz yılı heyecanımızı kaybetmeden geçirdik. Yeni binamızın açılışı, tüm ASUS ailesinin tarihinde sembolik bir dönüm noktası. Bu dönüm noktasıyla birlikte, aile olarak bir araya gelip yeni AIoT çağına önderlik eden bir inovasyon kaynağı olarak büyüyeceğiz.  Herkes için kolayca erişilebilen, samimi ve mutluluk kaynağı akıllı bir yaşam oluşturmak için inanılmazın peşinden gittiğimiz yolculuğa devam edeceğiz."

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriTinerle Soba Yakmak İsterken, Alevler İçinde Kaldı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 2 Köpek Balığı Yakalandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriYanında Çalışan Liseli Kıza Cinsel Tacizden Tutuklandı


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriMisafir Kaldığı Evin Sahibini Öldürdü


GÜNDEM 10 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriAtatürk Evinin Temeli Atıldı


GÜNDEM 9 Aralık 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org