Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Günümüzde insanoğlu o kadar fazla seyahat eder oldu ki, oyuncu kitle artık günümüzde taşınabilir bilgisayarları (laptop) daha fazla tercih eder hale geldi. Peki oyuncu kitlesinin tercihi olan bu laptopların iyi olmasını kılan nedir? Yeni İnan Gazetesi olarak, bu kez Asus Rog Zephyrus GX502 Oyuncu Laptopunu inceliyoruz. Günümüzde insanlar seyahat ederken, daha güçlü bir cihaz (laptop) tercih ediyor, bu konuda pek çok markala modellerini sunarken Asus, Arge merkezlerinde iyileştirmeler yapıp uzun bir yolcuğa dayanıklı ürünler için harıl harıl çalışıyor.
Haber Teknoloji 30 Aralık 2019 Bu Haber 259 kişi tarafından okundu.


Asus Rog Zephyrus GX502 Oyuncu Laptopu, içerisinde 16 GB RAM 2666 MHz, RTX 2070 8 GB,  240 HZ 3MS Panel, 1 GB SSD (Samsung) ve 9. Nesil İ7 9750H işlemci barındırıyor.

 

Asus’un oldukça üst sınıfı ürünü olan GX502’e ilk bakışta sade ve bir o kadar düz görünümü ile birlikte, kullanıcıda bir al benisi oluşturuyor.

 

Günümüzde laptop sektörü, ekran paneli konusunda büyük başarılara imza attı ve oyuncu monitörlerinin gelişmesinde katkı sağladı, bunun izlerini GX502’de düz ve incecik ekran paneliyle görebiliyoruz.

 

İnceliğin en Zarif hali!

 

Avuç içi dayanağının altındaki hava geçisi takviyeleri, çok fazla yoğunluğa maruz kalan alan bir alanı güçlendirmektedir.

Kalıp döküm yapısı, minimum malzeme ve ağırlık eklerken esnemeye karşı direnç gösterir.

 

Bugüne kadar pek çok laptop inceleme şansı buldum, genellikle her parmak izleri görülebiliyordu, fakat GX502’de bu dert tasa yok!

 

Yumuşak dokunuşlu boya, avuç içi dayanağını örter ve şık stilin korunmasına yardımcı olan ince bir kaplama ile lekeleri ve parmak izlerini minimuma indiririyor böylelikle daha profesyonel ve temiz görünüm sağlıyor.

 

Aynı zamanda Laptop kapağı arkasında bizleri bir ROG logosu karşılıyor ve bu logo Kırmızı lediyle harika bir görünüm sergiliyor.

 

GX502’de bir özellik dikkatimi çekti, bu özellik spor arabaların rüzgarlığı gibi diyebiliriz aslında.

Laptop kapağını kaldırmamız ile birlikte, ürün olduğu zemin ile temasını kesiyor ve alt kısımda bulunan fanlarının olduğu kısım havaya kalkıyor, böylelikle daha iyi bir hava akışı sağlanılıyor. Bu da tam güç performans ve soğutma demek anlamına geliyor.

 

Bu konuda Asus’u kutlamak gerekiyor.

 

Batarya

 

Batarya konusunda GX502 oldukça üst düzey performans sergilediğini söyleyebilirim. Aralıksız 4 saatlik bir pil süresi sundu, film vb oyun derken bu oldukça ciddi olarak uzun bir süre.

 

Performans

 

GX502’yi en güncel ( Call of Duty Modern Warfare 2019, Bu yılın Sürpriz oyunlarından birisi olan Terminator Resistance ve bu yılın en yüksek sistem gereksinimi isteyen Chernobylite) oyunlar ile deneyimledik, bu performans testlerini Tekirdağ Yeni İnan Gazetesi Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

 

Genel Olarak

 

Asus Rog Zephyrus GX502, Oldukça kullanışlı ve bir o kadar Zirve olarak adlandırabilecğeimiz üst segment bir ürün olduğunu aktarabiliriz, bu sebeple yüksek fiyat yüksek performans olarak adlandırabiliriz.

 

Şahsen böyle bir ürünü sürekli kullanmayı gerçekten isterim, oldukça teknolojik ve bir o kadar oyunlarda bana mısın da demedi.

 

2 Yıl Asus Türkiye garantisi bulunan Asus Rog Zephyrus GX502, 19.000 – 20.000 TL arasında değişken bir fiyat etiketi bulunuyor.

 

GX502 Herşeyiyle bir artı, bana kalırsa eksi olarak verebileceğim 2 kısmı var, böyle bir üründe Bir kamera ve kutu içeriği zengin olabilirdi diye düşünüyorum.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Asus Rog Zephyrus GX502’yi siz değerleri okuyucularımıza severek öneriyoruz.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTEMEL SANAT İŞLERİ SERGİSİ


GÜNDEM 18 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSüleymanpaşa’nın Şampiyonu Bilgi Koleji


GÜNDEM 18 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'da 186 Bin öğrenci Karne Aldı


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriBudanan Ağaç Dalları, Yakacak Oldu


GÜNDEM 17 Ocak 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org