Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
16.000 DPI sensöre, Qi kablosuz şarj olanağına, çok sayıda kolay kişiselleştirme ROG Chakram, en iyi oyun deneyimini sunmayı hedefliyor.
Haber Teknoloji 27 Kasım 2019 Bu Haber 86 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ASUS Republic of Gamers, dahili joystick’e sahip yeni mouse’u ROG Chakram’ı duyurdu!

 

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Chakram modelini duyurdu

 

Hızlı kablolu şarj ve kablosuz Qi şarj olanakları sunan bu fare, özel tasarım düğmeleri, vidasız manyetik tuşları ve kapağı ve DPI On-The-Scroll özelliğiyle oyunculara yeni bir güç katarak PC oyunculuğuna yeni bir yorum getiriyor.

 

2,4 GHz ve Bluetooth LE ile kablosuz bağlantı seçeneklerine ek olarak kablolu USB bağlantısıyla özgürlük ve esneklik

 

ROG Chakram; 2,4 GHz ve Bluetooth® LE ile kablosuz, USB ile de kablolu bağlantı imkanı sunarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Birlikte gelen 1 ms 2,4 GHz USB bağlantı aygıtı ile anında bağlanan Chakram, pil ömrüne ihtiyaç duyulan anlarda Bluetooth LE bağlantısına geçiş imkânı tanıyor. Böylece uzun pil ömrüyle birlikte kablosuz bağlantının avantajlarından yararlanmaya devam edilebiliyor. İhtiyaç anında USB kabloyla da bağlanabilen bu yeni fare hem esneklik hem de günlük kullanım için rahatlık sağlıyor.

 

16.000 DPI ve 400 IPS optik sensöre ek olarak hem 2,4 GHz hem de kablolu modda 1000 Hz sorgu oranı.

 

ROG Chakram, oyunculara ve daha fazlasına ihtiyaç duydukları hassaslığı ve hızı sunabilmek için üst düzey bir optik sensörle donatıldı.

 

100 ile 16.000 DPI aralığındaki sensör, hareketleri saniyede 400” değerine ulaşan olağanüstü hız ve 40 g hızlanma ile mükemmel şekilde takip ediyor. Fare ayrıca hem 2,4 GHz hem de kablolu modda 1000 Hz sorgu oranı sunarak gecikme yaşatmadan akıcı oyun deneyimi sağlıyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org