ASUS, güvenlik endüstrisi için yapay zeka çözümleri geliştirmek amacıyla Certis Group ile iş birliğine başladı!

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
ASUS’un süper bilgisayar uygulamalarından yararlanılacak iş birliğinde, yapay zeka destekli uygulamalarla güvenlik sektörünün yenilenmesi hedefleniyor.
Haber Teknoloji 16 Eylül 2019 Bu Haber 287 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ASUS, güvenlik endüstrisi için yapay zeka çözümleri geliştirmek amacıyla Certis Group ile iş birliğine başladı!

Lider sunucu sistemleri, sunucu anakartları, iş istasyonları ve iş istasyonu anakartları sağlayıcısı ASUS, Certis Group ile iş birliğine başladığını duyurdu.

 

Geliştirilmesi hedeflenen çözümler arasında yapay zeka geliştirme altyapıları ve bulut bilişim hizmetleri de yer alıyor. Önde gelen bir gelişmiş entegre güvenlik kuruluşu olan Certis Group; özel sektör, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve aralarında Singapur Changi Havalimanı da olan havalimanları gibi yerlere güvenlik hizmetleri sağlıyor.

 

 

Certis Group ile yapılan iş birliği, ASUS’un yapay zeka alanında elde ettiği yeni bir başarıyı gösteriyor.

 

 

ASUS, Tayvan Ulusal Uygulamalı Araştırma Laboratuvarları (NARLabs) bünyesindeki Ulusal Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Merkezi (NCHC) ve diğer iş ortaklarıyla birlikte Taiwania 2 adlı süper bilgisayarın geliştirilmesine katkıda bulundu. TOP500 en hızlı süper bilgisayarlar listesinde ilk 20’de yer alan Taiwania 2, ayrıca enerji verimliliği en yüksek süper bilgisayarlar sıralaması olan Green500’de de ilk 10 içinde bulunuyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriAnnesine Şiddet Uygulayan Babasını Öldürdü


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriBıyıkali Mahallesi’ne İçme Suyu Deposu


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriFen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSon Dakikada Galibiyeti Kaçırdı


FUTBOL 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriCHP'li Öztrak: Kurultayımız Baharı Yaz Edecek


GÜNDEM 23 Şubat 2020
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org