ASUS, en hızlı 1P ve 2P sunucu performansında 246 adet dünya rekoru kırdı!

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Rekorlar kıran yapılandırılabilir sunucu serisi, kusursuz ölçeklendirme ve yoğun işlem yükleri için tasarlandı.
Haber Teknoloji 16 Eylül 2019 Bu Haber 245 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ASUS, en hızlı 1P ve 2P sunucu performansında 246 adet dünya rekoru kırdı!

ASUS, (grafik işlemcilerle genel amaçlı işlem) ve çok düğümlü modellerin de yer aldığı sunucularının 246 adet dünya rekoruna sahip oldu.

Standard Performance Evaluation Corporation (SPEC) tarafından yapılan yoğun işlem performansı testlerinde, ASUS’un çift işlemcili (2P) ESC8000 G4 ve RS720Q-E9 sunucu modelleri yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalarda en yüksek sonuçları elde ederken, tek işlemcili (1P) ASUS RS300-E10 sunucu ise 70 yeni performans rekoru kırdı.

 

 

Rekorlar kıran, yapılandırılabilir yeni ASUS sunucuların her biri ölçeklendirmeye son derece uygun bir şekilde tasarlandı.

 

Sunucuların tümü altyapı sanallaştırma, veri analizi, yapay zeka eğitim işleri ve genel işlem uygulamalarında kusursuz çalışıyor. ASUS GPGPU sunucusu ESC8000 G4 performans alanında dünyanın en iyisi oldu. 4U GPGPU serisinden bir 2P sunucu olan ESC8000 G4, yapay zeka eğitimi, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), içerik üretimi, görüntü işleme, oyunlar, VR, AR ve profesyonel sanallaştırma uygulamaları için çift katlı sekiz adet ekran kartına destek verebiliyor.

 

 

Patentli uyarlanabilir topoloji tasarımı sayesinde, ASMB9-iKVM üzerinden tek veya çift köklü topolojiler arasında geçiş yapma imkanı sunan bu sunucu yapay zeka öğrenimi veya yüksek performanslı bilgi işlem ortamları için ideal bir çözüm sunuyor.

ESC8000 G4, SPEC CPU® 2017’nun yoğun işlem gücü gerektiren uygulamalara yönelik SPECint 2017 rate ve SPECfp 2017 test paketlerinde 64 adet dünya rekorunu elinde tutuyor.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriAnnesine Şiddet Uygulayan Babasını Öldürdü


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriBıyıkali Mahallesi’ne İçme Suyu Deposu


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriFen Edebiyat Fakültesinde Devir Teslim


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriSon Dakikada Galibiyeti Kaçırdı


FUTBOL 24 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriCHP'li Öztrak: Kurultayımız Baharı Yaz Edecek


GÜNDEM 23 Şubat 2020
genel haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org