ASUS, CES 2020 İnovasyon Ödülleri‘nde tam 11 ödül kazandı!

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
ASUS ve ASUS Republic of Gamers, “Bilgisayar Çevre Birimleri”, “Bilgisayar Donanımları” ve “Mobil Cihazlar” kategorilerinde ödüller kazandı
Haber Teknoloji 15 Kasım 2019 Bu Haber 145 kişi tarafından okundu.

tekirdağ  ASUS, CES 2020 İnovasyon Ödülleri‘nde tam 11 ödül kazandı!

ASUS, 11 ürününün, tüketici teknolojileri alanında olağanüstü tasarımları ve teknolojileri nedeniyle CES 2020 İnovasyon Ödülü kazandığını duyurdu.

ZenBook Pro Duo, ZenFone 6, ZenBook 15, ZenBook Flip ve ProArt Display PA32UCG CES İnovasyon Ödülü kazanan ASUS yer aldı.

Ödül kazanan ROG ürünleri ise ROG Phone II, ROG Strix SCAR III, ROG Strix Arion M.2 NVMe USB3.2 Gen 2 SSD kutusu ve ROG Kunai Gamepad oldu.

 

Ek olarak ödül kazanan iki ASUS ürünü de CES 2020 sırasında açıklanacak. Kazanılan ödüller, ASUS’un tasarım ve inovasyon aracılığıyla olağanüstü tüketici deneyimi sunma konusundaki kararlılığını vurguluyor. Olağanüstü tasarımları değerlendirmeye yönelik yıllık bir program olan CES İnovasyon Ödülleri 28 ürün kategorisinde ödül veriyor.

Tasarımcılar, mühendisler ve teknoloji basınından temsilcilerin oluşturduğu jüri paneli, adayları tasarım, işlevsellik, tüketiciler açısından ilgi çekici olma, mühendislik ve ürünlerin rakiplerine kıyasla başarısı gibi kriterlere göre değerlendiriyor.

 

CES 2020 İnovasyon Ödülü Alan Ürünler

Pro Art Display PA32UCG, ROG Strix Arion, ROG Kunai Gamepad, ASUS ZenBook Pro Duo,  ASUS ZenFone 6, ASUS ZenBook 15,  ASUS ZenBook Flip, ROG Phone II ve ROG Strix SCAR III gibi ürünler ödül kazandı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriÇerkezköy TSO'da 'etkili Sunum Teknikleri' Konuşuldu


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri Özel Halk Otobüsü Şoförlerine Eğitim Verildi


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri'20 Cam Şişe Getirene Bulaşık Deterjanı Hediye'


GÜNDEM 11 Aralık 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org