Ali Darıcı ile Yeni Dönem

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olağan kongresini gerçekleştirdi.
Haber Süleymanpaşa 16 Mart 2020 Bu Haber 511 kişi tarafından okundu.


Karaevli Düğün Salonunda düzenlenen kongrede tek aday olan Ali Darıcı, yeniden İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı oldu.

Karaevli düğün salonunda düzenlenen kongreye Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu,  sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, İYİ Parti Süleymanpaşa 2. Olağan kongresi, Divan Başkanı ve Divan Heyetinin seçimiyle başladı. Divan Başkanlığına seçilen İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Meral Akşener’in kongre ile ilgili mesajını okudu. Akşener Mesajında kongrenin hayırlı olmasını diledi.

İYİ Parti 2. Olağan kongresinde konuşan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, safları sık tutarak yürümemiz lazım. Sayın başkan ve yeni yönetimini tebrik ederim” dedi.

Kongrede konuşan İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, “İyi Parti kurulduğundan bu yana geçen iki buçuk yıllık süreçte yaşadıkları hiç kolay şeyler olmadı. Miting yapmak istedik, otellerin elektriklerini kestiler. Miting yapmak istedik, yollarımızı kestiler. Alanlara sokmamaya çalıştılar. Ama tabi biz cesurlar yıkılmadık, yılmadık. Onlar elektriği kesti, biz bağırdık. Yolları kestiler biz çöp konteynerleri üzerinde miting yaptık. Velhasıl ne yaparlarsa yapsınlar. Halkın çığlığını engelleyemezler. Parti kurulamaz dediler, kurduk. Milletin umudu olamaz dediler, olduk. İktidar olamaz diyorlar. Bu kongreden sonra İyi Parti’nin iktidar olmasının önünü açacağız. Sayın genel başkanımızın önderliğindeki İyi Parti hareketini kimse engelleyemedi, engelleyemez. İyi medeniyet demektir ve bu yolun taşlarını sadece cesurlar döşer” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından ise oy verme işlemi başladı. Seçime tek liste olarak giren mevcut İlçe Başkanı Ali Darıcı yeniden İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı oldu. 

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ‘da Fırtına Nedeniyle Gemiler Demir Attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriUzunköprü'de, toplu ulaşım 15 gün süreyle durduruldu


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da fırtına nedeniyle çok sayıda gemi demir attı


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSosyal Mesafenin Korunması İçin Çalışmalar Yürütülüyor


GÜNDEM 6 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriPolis İle Jandarmadan İzin Belgesi Kontrolü Ve Maske Uyarısı


GÜNDEM 5 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org