Albayrak’tan Saray Ziyareti

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş'i makamında ziyaret etti.
Haber Saray 26 Ekim 2019 Bu Haber 212 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Albayrak’tan Saray Ziyareti

Saray Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Kadir Albayrak ve Milletvekili İlhami Özcan Aygun'un yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör de yer aldı.

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi ve Saray Belediyesi'nin Saray ilçesinde hayata geçirdiği çalışmalar ele alındı. Başkan Kadir Albayrak, misafirperverliği dolayısıyla Özgen Erkiş'e teşekkür etti. Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlere teşekkür etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek Saray ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Saray Muhtarlar Derneği'nde gerçekleşen ziyarette Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, Saray Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Özmen ve ilçede görev yapan mahalle muhtarları yer aldı.

Toplantıda muhtarlarla sohbet eden Başkan Kadir Albayrak, talep ve önerileri de dinledi. Tekirdağ halkı için il genelinde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Başkan Albayrak, "Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın refahını yükseltmek adına 11 ilçemizde de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Muhtarlık kurumu, demokrasimizin en temel taşlarından biridir. Bizler de siz değerli muhtarlarımızı önemli birer yol arkadaşı olarak görüyoruz. Her türlü hizmetimizde sizlerin de fikirlerini alıyoruz. Tekirdağ halkı için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Saray ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Kadir Albayrak'a ve Büyükşehir Belediyesi'ne ilçede hayata geçirdikleri projeler için teşekkür ettiler.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSARAY İLÇESİNDE Kİ YATIRIMLARI İNCELEDİ


GÜNDEM 19 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriSARAY'A 48 MİLYONLUK YATIRIM


GÜNDEM 4 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriARANAN ŞÜPHELİNİN EVİNDEN CEPHANELİK ÇIKTI


GÜNDEM 1 Haziran 2018
Saray haberleri
 haberleriSİMİTÇİDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


GÜNDEM 19 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleriSARAY’DA Kİ KİMYASAL SIZINTI MECLİS GÜNDEMİNDE


GÜNDEM 14 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleri BİN 33 ÜRETİCİYE 12 BİN 876 ADET KOVAN DAĞITILDI


GÜNDEM 12 Nisan 2018
Saray haberleri
 haberleriRESTORASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR


GÜNDEM 15 Ocak 2018
Saray haberleri
 haberleriÖNERİLEN ZAM ORANLARINI KABUL ETMEK MÜMKÜN DEĞİL


GÜNDEM 8 Ocak 2018
Saray haberleri
 haberleriHİZMET VE YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİLER


GÜNDEM 22 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleriBÜYÜKYONCALI'DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


GÜNDEM 22 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleriSARAY İLÇESİNE MÜJDE


GÜNDEM 5 Aralık 2017
Saray haberleri
 haberleri Vergi Tahsilatında Bankalara Yeni Düzenleme


GÜNDEM 27 Ocak 2020
Saray haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org