Albayrak‘tan 10 Kasım Atatürk‘ü Anma Mesajı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. Başkan Albayrak anma mesajında şu ifadelere yer verdi:
Haber Gündem 8 Kasım 2019 Bu Haber 72 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Albayrak'tan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde özlem, rahmet ve saygıyla anıyorum.

Yurdumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, eşsiz dehası ile tarihe yön vermiş büyük bir liderdir.

İstiklal mücadelemize önderlik eden ve güzel yurdumuzu bizlere armağan eden Atatürk, milletimizi en ideal yönetim şekli olan Cumhuriyet idaresine kavuşturmuş ve ülkemize çağ atlatan devrimlere imza atmıştır. Atatürk’ün liderliğinde görülmemiş bir hızla gelişen ve ilerleyen Türkiye Cumhuriyeti, dünya üzerinde saygın devletler arasındaki yerini almıştır.

“Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” diyen Atatürk, eserleriyle, ilke ve devrimleriyle kalplerimizde yaşamaktadır.

Bizler Cumhuriyet nesilleri olarak ​Ata’mızın çizdiği yolda yürümeye, ilke ve inkılaplarını yeni nesillere anlatmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÇamaşır Makinesinden Torba Torba Uyuşturucu Çıktı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri25 Bin Liralık Islak Mendil Hırsızlığına 5 Gözaltı


GÜNDEM 15 Kasım 2019
genel haberleri
 haberleri'Koyun var' dediği kamyondan 69 kaçak göçmen çıktı


GÜNDEM 13 Kasım 2019
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org