Albayrak :Kapaklı’ya 128 milyonluk yatırım yaptık

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kapaklı Belediye meclisine de katılarak meclis üyeleriyle bir araya geldi. Ak Partili Meclis üyesi Metin Kanat’ın ‘ Yıl bitti. Kapaklı’ya ne zaman hizmet getireceksiniz’ söyleminin üzerine konuşan Albayrak ´“ Dört buçuk yıl içinde Kapaklı’ya 128 milyonluk yatırım yaptık.. Bizim görev süremiz içinde Kapaklı’ya en az 150 milyonluk yatırımı tamamladığımızı göreceksiniz. En önemlisi Kapaklı’nın devlet yatırımlarına ihtiyacı var”dedi.
Haber Gündem 9 Ekim 2018 Bu Haber 247 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Albayrak :Kapaklı’ya 128 milyonluk yatırım yaptık

“2018 KAPAKLI’NIN YILI OLACAK”

Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’u ziyaretinden ardından meclis üyeleriyle selamlaşmak istediği için meclise katıldığını kaydeden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “ Belediye meclis toplantısını duyunca sizlere de merhaba demek istedim. Siyasal süreç başladı. Sürecin olması bizim hizmetlerimizi ona göre yapacağız manasına da gelmez. Hizmetleri aynı heyecan ile halkın bize süre verdiği süreç içinde gerçekleştirmek istiyoruz. Kalan 174 günü dolu dolu geçirerek çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar Kapaklı’dan Büyükşehir Belediye meclisine gelen bütün arkadaşlarımız ile güzel çalışmalara imza attık. Mecliste her zaman ilçenin sorunlarını dile getirdiler. 2018 yılı Kapaklı’nın yılı olacak. Hizmet süremizin sonuna kadar Kapaklı’ya en iyi hizmetleri yapacağız” dedi.

“MANDALI’DAN ESPRİ”

Ziyaretinden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “ Siyasal süreç başladı. Aday adayı olmak isteyen İlçe Başkanlarımız ayın 12’sine kadar istifalarını sunacaklar. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ayın 19’unu beklemeden bugün Kapaklı’dan aday adaylığı startını verme şansına sahip olabilir mi ? Yoksa ben adayım” diyerek espride bulundu.

“NE HİZMET YAPTINIZ”

Ak Parti grubu adına konuşan Meclis üyesi Metin Kanat “ Bugün meclise katılarak bizleri şereflendirdiniz. 2018 yılını Kapaklı’nın yılı dediniz. Bizde bu noktada güzel hizmetler gelir diye bekledik. Fakat şu ana kadar hizmetleri göremedik. Yıl bitiyor ve bu hizmetleri ne zaman getireceksiniz. Neden bu hizmetleri 2018 yılına bıraktınız. Kısacası kayda değer bir hizmet göremedik. 6 ay içinde inşallah iyi bir eserler bırakırsınız” diye konuştu.

“150 MİLYONLUK YATIRIM YAPACAĞIZ”

Meclise siyasal bir konuşma yapmak için gelmediğini kaydeden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “ Dört buçuk yıl içinde Kapaklı’ya 128 milyonluk yatırım yaptık. Bu eleştirilere karşılık ben de  siyasi partinin temsilcisi olarak bu yatırımlara karşılık siz ne yaptınız demeye cevap hakkım doğar. İşi lütfen siyasete dökmeyelim. Bizim görev süremiz içinde Kapaklı’ya en az 150 milyonluk yatırımı tamamladığımızı göreceksiniz. En önemlisi Kapaklı’nın devlet yatırımlarına ihtiyacı var. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin birinci dönem bitti, iki ve üçüncü dönemde hükümetin yapacağı yatırımlarla Türkiye’nin yıldızı olacaktır. Kapaklı’da önemli yerini alacaktır. Hepimiz taşın altına elimizi koymamız gerekiyor. Karayolları, Devlet Su işleri bizim değil bütün kurumlar bizim. Bütün kurumların yapacağı yatırımlara saygı göstermemiz gerekiyor” dedi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriMuratlı Yüzme Havuzu Hizmete Açılıyor


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriOtomobil Koyun Sürüsüne Daldı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriÇERKEZKÖYLÜLERİN AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriİshak KOÇYİĞİT’ den Nezaket Ziyareti


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriEdirne'de 'acı' hasat başladı


GÜNDEM 18 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriKAVUN HEM SERİNLETİYOR HEM DE TOK TUTUYOR


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriŞampiyon Ormanlıspor


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriVEZİRKÖPRÜ GÜREŞLERİ AĞASI’NDAN ZİYARET


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriErgene Belediyesi Mobil Uygulaması İlgi Görüyor


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriSİYASİ DEĞİL EKONOMİK KAYGI İPTALE SEBEP OLDU


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriI. MÜZİK KAMPI BAŞLADI


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriYURDAKUL TAEKWONDOCULARI TEBRİK ETTİ


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriHaydi Türkiye Bisiklete


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriMİNİK PEHLİVAN ÇERKEZKÖY’ÜN GURURU OLDU


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriYENİDEN ZAM!


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
 haberleriİÇÖZ ASALETEN ATANDI


GÜNDEM 17 Temmuz 2019
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org