“Çocuklarımın geleceğini nasıl düşünüp planlıyorsam, Tekirdağ’da yaşan tüm vatandaşlarımızın da aynı şekilde geleceğini düşünerek planlamak istiyorum.”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Haber Süleymanpaşa 9 Ocak 2019 Bu Haber 345 kişi tarafından okundu.


AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

 

9 Ocak Çarşamba günü Beyazköy Özcanlar Restoran’da düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına yerel ve ulusal birçok basın mensubu katıldı.

 

AK Partili Özcan, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı ve adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

“CESUR BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SERGİLEYECEĞİZ”

 

Nasıl bir Büyükşehir Belediye Başkanlığı çalışması yürüteceğini anlatan AK Partili Özcan, katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile projelerini yürüteceklerini dile getirerek, “Ayrıca çözüm odaklı, şeffaf, insan merkezli, vizyoner ve cesur bir belediyecilik anlayışı ile Tekirdağ halkına hizmet etmek için çabalayacağız” dedi.

 

“MİSYONUM VATANDAŞIN GELECEĞİNİ DÜŞÜNEREK PLANLAMAK”

 

“Çocuklarımın geleceğini nasıl düşünüp planlıyorsam, Tekirdağ’da yaşan tüm vatandaşlarımızın da aynı şekilde geleceğini düşünerek planlamak istiyorum” diyen AK Partili aday, kendine böyle bir misyon yüklediğini dile getirdi.

 

İSRAFTAN UZAK BİR BELEDİYE ANLAYIŞI

 

Özcan, AK Parti yönetiminde olacak olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin israfı durdurarak, proje yönetimini ve maliyetlerini doğru belirleyerek, işi doğru yapıp öncelik sırasını doğru belirleyerek başarılı işlere imza atacağını belirtti.

 

ÖNCELİK YOL SORUNU

 

AK Partili aday, göreve geldiğinde öncelikli olarak; yol, trafik ve ulaşım hizmetlerini hayata geçireceğini dile getirdi. 2. olarak ise çevre, şehircilik, su-kanalizasyon ve enerji hizmetlerini yürüteceğini ardından da kültür-sanat, spor,gençlik, çocuk, kadın, engelli, dezavantajlı grup ve sosyal hizmetlere yöneleceğini açıkladı.

 

‘1059 HİZMET ADIMI’

 

Mestan Özcan ayrıca, ‘1059 Hizmet Adımı’ şeklinde yola çıktığı bin 59 projesini de yakın zamanda açıklayacağını dile getirdi.

 

HABER: MERVE KORKMAZ 

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
 haberleriELDER ve Boğazgücü'nden Başkan Gökhan'a Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Gökhan'dan Boğazın Sultanlarına Moral Ziyareti


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTürk Metal Sendikası'ndan Başkan Çetin’e Ziyaret


GÜNDEM 14 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriYavru Yunusun Ölüsü Kıyıya Vurdu


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Motosiklet Arabaya Çarptı: 2 Yaralı


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBüyükşehir beş birimini terminale taşıdı


GÜNDEM 12 Ekim 2019
Süleymanpaşa haberleri
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org