Ak Parti’den Birlik Mesajı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
AK Parti İl Başkan Mestan Özcan ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel birlikte ve beraberlik mesajı verdi.
Haber Süleymanpaşa 17 Şubat 2020 Bu Haber 305 kişi tarafından okundu.


Ak Parti İl Başkanlığı DES Otelde Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları Toplantısı düzenledi. Toplantıya daha önce Tekirdağ İl genelinde AK Parti’de görev almış İlçe Başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, farklı düşüncelerin demokrasinin bir geleneği olduğunu söyledi.

Düşünceler ne olursa olsun AK Parti’nin Tekirdağ ve Türkiye’nin geleceği için mücadeleden asla taviz vermeyeceğini de ifade eden Yüksel, şunları kaydetti;”Herkesin kendine göre farklı düşünceleri vardır. Bu insanın doğasında var. Bunu kabul etmek gerekiyor. Geçmişte yaşanan kötü örneklerle bunu kıyaslamamak gerekiyor. Bunun bedeli Süleymanpaşa ilçesi son 10 yılda gördü. Ne benim egolarım ne de Mestan Özcan’ın egoları Süleymanpaşa’da yaşayan 200 bin kişinin önünde olamaz. Halkımızın bizden beklentisi çok daha fazla. Hatamızın, egomuzun bedelini kimseye ödeyemez. Biz benlik davasından sıyrılıp, bir birerimizin hatalarını yüzüne söyleyerek ve bunları dinleyerek kucaklamamız gerekiyor.”

“Bu tip toplantılar çok önemli”

 AK Parti İl Başkan Mestan Özcan ise parti içinde yapılan toplantıları çok önemsediklerini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;”  Daha önce Tekirdağ’da birçok istişare toplantısı yaptık.  Ankara’da da bir çalıştay yapılacak. Biz daha önceden görev almış ilçe başkanları ile bir istişare yapıp Ankara’da yapılacak olan çalıştaya hazır gideceğiz.  Buradaki toplantı gelecekte Tekirdağ ile ilgili yapılması gereken çalışmaları ortaya çıkaracak. Bunun için Belediye Başkanlarımızın performansları çok önemli. Onların hizmet noktasında ortaya koyacakları başarılar, diğer ilçelerde de etki yaratacak. Biz 3 İlçe Belediye Başkanımızın emrindeyiz. Onlarla birlikte el ele, kol kola Belediyelerimize destek vereceğiz. 2023 ve 2024 yılı seçimleri AK Parti’nin inşallah Tekirdağ’da 1. Parti olduğu bir 2 seçim olacak.  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ile birlikte Parti’de yönetimde görev yaptım. Beni il Yönetimine çağıran Cüneyt Yüksel’dir. Herkes yönetimde kendi ekibini kurmak istiyor. Bu şekilde bir başarı elde edileceği ortadadır. Herkesin hayalleri var. Cüneyt Yüksel hayalini gerçekleştirdi ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı oldu. Yüksel’i örnek olarak izlemeye devam ediyoruz. Orada kalacağını zannedenler varsa yanılıyorlar. Yüksel’in hedefleri var. O hedefleri için bizde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Kavga ettiler gibi söylemler tamamen dedikodudan ibarettir. Bizim birlikteliğimizi kimse bozamaz.  AK Parti’nin Tekirdağ’daki şovunu 2023 yılında hep birlikte izleyeceğiz.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel  de son olarak ;”Kimse hayal kurmasın. Biz cahil siyaseti yapmıyoruz” dedi.

Konuşmaların arından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriŞehir Hastanesi Bağlantı Yolu Çalışmaları Başladı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da Sahte Etil Alkol üretenlere Operasyon: 6 Gözaltı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ’a Giriş-Çıkış Yasağı Uygulanmaya Başlandı


GÜNDEM 4 Nisan 2020
Süleymanpaşa haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org