Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Depolama günümüzde en önemli konulardan birisi. 15 yıl öncesinde geriye gittiğimizde, 256 MB USB Bellek ve Bilgisayarlarda 60-80 GB boyutlarda HDD’ler bulunuyordu. Teknolojinin ve çağın ilerlemesiyle birlikte Yedekleme/Depolama önemli bir hale geldi. Yeni İnan Gazetesi olarak, ADATA SE800 External 512 GB Harici SSD inceliyoruz.
Haber Teknoloji 13 Şubat 2020 Bu Haber 359 kişi tarafından okundu.


SE800 harici katı hal sürücüleri, kompakt ve hafif form faktörü ile üstün hareketlilik için tasarlanmış. Dahası, zarif saç çizgisi fırçalanmış yüzeyi ile de harika görünüyor.

 

Daha Hızlı Okuma / Yazma

 

USB 3.2 Gen 2 arabirimini kullanan SE800, 1000 MB / saniye'ye kadar okuma / yazma hızlarına çıkabiliyor.

 

Harici bir HDD'den 12,5 * kat daha hızlı dosya aktarabilir. Şimdi bu performansta büyük bir sıçrama! 50 GB'lık bir 4K filmin aktarılması 50 saniye gibi kısa bir sürede yapılabilir!

 

USB-C (Tip C) konnektöre sahiptir. Geleneksel USB'de olduğu gibi can sıkıcı bir durum yok.

 

Aynı zamanda Windows, Mac OS ve Android ile tak ve çalıştır, içeriği sınırlama olmadan cihazlar arasında rahatça taşıyabileceğiniz anlamına geliyor.

 

Oldukça iyi bir yazma okuma hızına sahip olan, Adata SE800 Aynı zamanda 512/1 TB depolama seçeneği de mevcut.

 

Böylelikle Suya, Darbeye ve Toza karşı dayanıklı IP68 Serfikasına sahip ürün aynı zamanda.   

 

ADATA SE800 Harici SSD oldukça küçük olmasıyla benim takdirimi kazandı ve bu kadar küçük olmasına rağmen, darbe, su ve toza karşı dayanıklı olması içerisindeki belgeyi veya dosyayı sonsuza kadar koruması demek.

 

Yanında mı taşıman gerekiyor? Ceketinin cebine sığabilecek kadar küçük olan bu ürün oldukça tatmin edici düzeyde.  Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulacak olan, ADATA SE800 fiyatı 450 – 500 TL Arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, ADATA SE800’ü sizlere severek öneriyoruz.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriTEKPARK ULAŞIM A.Ş' den Önemli Duyuru


GÜNDEM 25 Şubat 2020
genel haberleri
 haberleriAnnesine Şiddet Uygulayan Babasını Öldürdü


GÜNDEM 24 Şubat 2020
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org