ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASINDA DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANILDI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Adalet ve Demokrasi Haftası olması sebebiyle Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanlığı tarafından 24 Ocak 2020 Cuma günü saat 14.30'da Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programla demokrasi şehitleri anıldı.
Haber Gündem 28 Ocak 2020 Bu Haber 231 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASINDA DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANILDI

Adalet ve Demokrasi Haftası programında; Malkara Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş, Bahadır Uysal, Gökhan Doğan, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, dernek başkanları, daire müdürleri, basın mensupları ve vatandaşlar yer aldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının arından Atatürkçü Düşünce Derneği Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal tarafından yapılan konuşmada;“Karanlık güçlerin saldırıları sonucunda 24 Ocak 1993’te yitirdiğimiz Uğur Mumcu ile 31 Ocak 1990’da yitirdiğimiz Prof. Dr. Muammer Aksoy'u ve tüm aydınlarımızı anmak, temsil ettikleri ve savundukları değerleri yaşatmak amacıyla her yıl 24-31 Ocak günleri arasında Adalet ve Demokrasi Haftası'nı kutluyoruz. Bu anlamda adalet ve demokrasiyi savunmak amacıyla bizlere destek veren Malkara Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul'a teşekkür ediyor, haber alma özgürlüğümüzü korumak ve  bağımsız basını yaşatmak adına şehit olan tüm demokrasi şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetler anıyorum.“ dedi.

Gerçekleştirilen konuşmanın ardından demokrasi şehitleri adına Atatürk Anıtı Önüne karanfil çiçeği bırakıldı.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ'da 'Koronavirüs' Tedbirleri


GÜNDEM 29 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'dan Otobüsler Son Seferlerine Çıktı


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Çöp Ev Belediye Tarafından Temizlendi


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıkçılardan ‘‘evde kal‘‘ çağrısı


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org