65 YAŞ VE ÜSTÜ İLE KRONİK RAHATSIZLIĞI OLAN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN “BİZ VARIZ”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Bilindiği üzere Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında T.C İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge ile 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ikametlerinden dışarı çıkmaları, park, bahçe gibi açık alanlarda dolaşmaları sınırlandırılmıştır.
Haber Gündem 25 Mart 2020 Bu Haber 313 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 65 YAŞ VE ÜSTÜ İLE KRONİK RAHATSIZLIĞI OLAN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN “BİZ VARIZ”

Bunun üzerine Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un talimatıyla 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekipler oluşturuldu.

Konu ile açıklama yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının en az hasarla atlatılması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın bu süreçte belediye olarak yanlarında olacağız. Başımızın tacı büyüklerimize evde kaldıkları süre boyunca toplum sağlığına destek olmak adına gıda, market ve eczane ihtiyaçlarını karşılamak için belediyemiz tarafından ekipler oluşturarak hizmet vermeye başladık. Belediyemize gelen taleplere ivedi olarak cevap veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7 / 24 hizmetinizde olup, sizlere destek olacağız.

Değerli büyüklerimiz sizler, bizim için önemlisiniz. Dünyayı etkisi altına alan çok ciddi bir salgın tehlikesiyle karşı karşıyayız. Tüm önlemlerimizi alarak ve bilinçli hareket ederek bu zor günleri en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Tüm 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza hizmet etmek bizler için şereftir. 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın tek yapmaları gereken çekinmeden 112 -155 -156 veya 444 59 42 numaralı hattımızı aramalarıdır. Bizler sizin için görevimizin başındayız. Güzel ve sağlıklı günler için evinizde kalın.” dedi.

2014 Şömine Modellerini Gördünüz mü?
 haberleriTekirdağ'da 'Koronavirüs' Tedbirleri


GÜNDEM 29 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriTekirdağ'dan Otobüsler Son Seferlerine Çıktı


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriÇorlu'da Çöp Ev Belediye Tarafından Temizlendi


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıkçılardan ‘‘evde kal‘‘ çağrısı


GÜNDEM 28 Mart 2020
genel haberleri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org