6 TEKİRDAĞ’LI MİLLİ TAKIM YOLUNDA

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağsporlu 6 oyuncu Milli Takım Aday kadrosu için seçmelere katıldılar.
Haber Gündem 11 Aralık 2019 Bu Haber 151 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 6 TEKİRDAĞ’LI MİLLİ TAKIM YOLUNDA

Türkiye Milli Takım U-14 Milli Takım Trakya aday kadro seçmeleri Lüleburgaz’da yapıldı.  Seçmeler TFF Antrenörlerinden Kamil Doygun tarafından gerçekleşti.

Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nden futbolcuların katıldığı organizasyonaTekirdağspor’danArda Yaşar, Ömerhan Kaçar, Yağız Çınar, Rıza Bulut, Kerem Yorulmaz ve Enes Sayı katıldı.

Tekirdağspor’dan  katılan 6 oyuncu 21  Ocak yapılacak olan 2. Seçmeleri geçtiği takdirde Milli Takım Aday kadrosuna çağırılacaklar.

Tekirdağspor Alt Yapı Antrenörü oyuncularına başarı dileyerek;” Tekirdağspor’un alt yapısı olarak çok kaliteli bir kadroya sahibiz. Bir birinden kaliteli oyuncularımız var. Trakya Bölge seçmelerine katılan bu oyuncuların sadece 6 sı. İnşallah bu oyuncularım 2. Seçmeyi de başarı ile tamamlayarak Tekirdağ’ı Milli Takımda en iyi şekilde temsil ederler” dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleri Vergi Tahsilatında Bankalara Yeni Düzenleme


GÜNDEM 27 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org