6 AYDA 300.000 METREKARE YOL ASFALTLADI

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Süleymanpaşa Belediyesi Tarafından Son 6 Aydır, Kentin Muhtelif Yerlerinde Yoğun Biçimde Eşzamanlı Sürdürülen Asfalt Serme Çalışmaları Aralık Ayı İtibariyle Sona Erdi. Başkan Yüksel, 6 Ayda 23 Bin Ton Asfalt Dökerek, 300 Bin Metrekare Yol Asfaltladıklarını Söyledi.
Haber Gündem 7 Aralık 2019 Bu Haber 96 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 6 AYDA 300.000 METREKARE YOL ASFALTLADI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, göreve geldikten kısa süre sonra başladıkları asfaltlama çalışmalarının, Aralık ayı itibariyle sona erdiğini söyledi. Yaz sezonunun ardından havaların iyi gitmesi dolayısıyla çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Yüksel, sezonun son asfalt serme çalışmasının Karadeniz mahallesinde gerçekleştiğini belirtti.
   Son 6 aydır yol çalışmalarına ağırlık verdiklerine dikkat çeken Başkan Yüksel, Süleymanpaşa’nın dört bir yanında eş zamanlı olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında bir çok cadde ve sokağın asfaltla kaplandığını ifade etti.
   
   23.000 TON ASFALTLA 300 BİN METREKARE YOL ASFALTLANDI

   Başkan Yüksel, geçen 6 aylık süreçte 23.000 ton asfalt kullanılarak, 300 bin metrekare yol yaptıklarını söyledi. 
   Kış mevsimi dolayısıyla asfalt sezonunu kapattıklarını ifade eden Yüksel, “Sezonun son asfalt serim çalışmasını Karadeniz mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Yaz sezonu boyunca şehrimizin onlarca noktasında eş zamanlı olarak yürüttüğümüz kaldırım, yol ve meydan düzenlemelerine yeni sezonda kaldığımız yerden devam edeceğiz. İlkbaharda başlayacak çalışmalar kapsamında şehrimizin ‘bozuk yol’ sorununu ortadan kaldıracağız.” diye konuştu.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
 haberleriSokak Hayvanlarına Mama Desteği


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriErgene’de Tehlike Çanları


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriÇBSK Voleybol Takımı Grup Üçüncüsü Oldu


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleriSağlıklı Bir Gelecek, Yürüyerek Gelecek


GÜNDEM 25 Ocak 2020
genel haberleri
 haberleri2 Gündür Kayıp Olarak Aranırken Cesedi Bulundu


GÜNDEM 24 Ocak 2020
genel haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org