2019 Yılının Son Divan Toplantısı

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığı 2019 yılının son divan toplantısını gerçekleştirdi.
Haber Çorlu 1 Ocak 2020 Bu Haber 258 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 2019 Yılının Son Divan Toplantısı

Çorlu Atatürk Kent Enstitüsü Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya, Saadet Partisi  Tekirdağ il, ilçe Başkanları ve yönetimleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve vatandaşlar katıldı.

SP İl Başkanı Feti Pehlivan'ın selamlama konuşmasından sonra,  SP GiK üyesi Arslan Ateş durum değerlendirmesinde bulundu.

Partiye yeni katılan üyelere temsilen rozetlerini takan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın konuşmasında şunları söyledi:

Sizleri tebrik ediyorum.  Kendinizin ve ülkenizin saadeti için mücadele azmiyle bugün size rozetlerinizi taktık. Sizler de artık bu kadrolarla omuz omuza iktidara yürüyeceksiniz. Tekrar tebrik ediyorum. 

Ülkemizdeki fakirliğin, yoksulluğun, işsizliğin, borcun ve ahlaki dejenerasyonun temel sebebi partiler şahıslar değil, düzenin ta kendisidir. Arkadaş bugün bugün eğer ülkemizde yoksulluk, işsizlik, fakirlik varsa, insanlar bankaların kölesi haline gelmişse, milli manevi değerlerimiz dejenere olmuşsa bunun temel sebebi şu anda ülkeyi yönetenler değildir. Ülkemizdeki fakirliğin, yoksulluğun, işsizliğin, borcun ve ahlaki dejenerasyonun temel sebebi partiler şahıslar değil, düzenin kendisidir.

Parti olarak iktidar, para ve medya gücümüz yok, en büyük gücümüz teşkilâtlarımızdır. İşte sizin gözünüzdeki bu parıltı, heyecan ,azim Milli Görüşü mutlaka iktidara taşıyacaktır.

Herkesi ve herkesimi kucaklamak durumundayız. Bizim sorunumuz insanlarla değil düzenledir. Düzen bozuk olduktan sonra onun başına kimi getirirsen getir zulüm doğar. Bize yapamazsınız diyemiyorlar.  Çünkü daha önce yaptık.

Erbakan Hocamız Allah rahmet eylesin iktidara geldiğinde, mevcut bürokratik sistemde çalışan kadrolarla liyakati esas alarak ekonomiyi hem de denk bütçeyle şaha kaldırdı. Biz bu bozuk düzenin savunucusu değil alternatifini ortaya koyacağız. Herkes ve herkesim adil düzenin iktidarında huzur ve refah için de yaşayacak inşallah.”

Birim ve ilçe raporlarının müzakeresinden sonra teşkilat açısından 2019 yılı değerlendirmesi yapıldı. TEYSİS sisteminden Tekirdağ teşkilatının son durumu hakkında bilgiler verildi.  Toplu fotoğraf çekilmesiyle toplantı son buldu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriÇESAV 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı


GÜNDEM 20 Şubat 2020
Çorlu haberleri
 haberleriPiyasaya Kaçak Etil Alkol Süren Çifte Gözaltı


GÜNDEM 2 Nisan 2020
Çorlu haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org