18. “Ekim Geçidi” Çanakkaleliler İle Buluştu

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Çanakkale Belediyesinin destekleri ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile geleneksel olarak düzenlenen “Ekim Geçidi” sergisi Deniz Müzesi Muavenet-i Milliye Sergi Salonunda kentliler ile buluştu.
Haber Gündem 18 Kasım 2019 Bu Haber 68 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 18. “Ekim Geçidi” Çanakkaleliler İle Buluştu

Bu yıl 18.'si düzenlenen Ekim Geçidi sergisi, 14 kasım 2019 Perşembe günü düzenlenen açılış töreni ile kapılarını sanatseverlere açtı. Açılış törenine Belediye Başkan Vekili Deniz Erdem ve kentliler katıldı. Proje Koordinatörü Halide Okumuş'un yaptığı açılış konuşmalarının ardından katılımcılar sergiyi gezdi. Çanakkale ve farklı illerden gelen 74 sanatçının eserlerinin yer aldığı sergiyi ilgi ile gezen Başkan Vekili Erdem, sanatçılardan eserleri hakkında bilgi aldı.

Resimden seramiğe, fotoğraftan heykele kadar bir çok farklı sanat dalından esrin yer aldığı 18. “Ekim Geçidi” sergisi 28 Kasım 2019 tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriKayıp Avukatın Cesedi Bulundu


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleri“Kazasız Kul Olmaz” 6 Aralık’ta Sergilenecek


GÜNDEM 6 Aralık 2019
genel haberleri
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
genel haberleri
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org