13 Kasım Kurtuluş Resepsiyonu

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekirdağ'ın kurtuluşunun 97. Yıl dönümü dolayısıyla 13 Kasım Resepsiyonu gerçekleştirildi.
Haber Süleymanpaşa 14 Kasım 2019 Bu Haber 157 kişi tarafından okundu.


Süleymanpaşa ilçesindeki Ramada Otel'de gerçekleştirilen resepsiyona Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, il protokolü, büyükşehir belediyesi daire başkanları ve STK'lar katıldı.

"TEKİRDAĞ HALKI ÜLKENİN KALKINMA MÜCADELESİNDE ÖN SIRALARDA OLDU"

Tekirdağ'ın düşman işgalinden kurtuluşunun anlatıldığı sinevizyon gösterisi ile başlayan resepsiyonun açılış konuşmasını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak gerçekleştirdi. Başkan Kadir Albayrak konuşmasında, "Bugün 13 Kasım, güzel Tekirdağ'ımızın Kurtuluş Bayramı? Hepimiz için mutlu, gururlu ve onurlu gün. Güzel Tekirdağ'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutluyor olmanın mutluluğunu siz değerli vatandaşlarımızla paylaşıyorum. Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde özgürlük ve bağımsızlık uğrunda mücadele milletimiz, Kurtuluş Savaşı'ndan zaferle çıkmıştır. Kurtuluş Savaşı tarih sayfalarına altın harflerle yazılan şanlı bir kahramanlık destanıdır. Bu şanlı zafer, özgür, bağımsız ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuyla taçlandırılmıştır. Cumhuriyet'le birlikte cehalete, geri kalmışlığa ve yoksulluğa karşı seferberlik başlatılmıştır. Bu seferberlik; ekonomi, eğitim, sağlık, ulaşım, bilim, teknoloji, kültür, sanat ve alanlarında kalkınma ve çağdaşlaşma mücadelesidir. Cumhuriyet değerlerine bağlı ve Atatürk sevdalısı Tekirdağ halkı, ülkemizin kalkınma mücadelesinde hep ön sıralarda yer almıştır. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak üstlenmiş olduğumuz büyük görev ve sorumluluğun bilinciyle Ata'mızın çizdiği yolda yürümeye ve halkımıza her alanda en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Güzel Tekirdağ'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümünü kutladığımız bu anlamlı günde Kurtuluş Bayramı coşkusunu yaşayan siz değerli katılımcılara teşekkür ediyor, güzel Tekirdağ'ımızda hep beraber daha nice güzel günler görebilme ümidiyle saygılar sunuyorum," ifadelerini kullandı.

13 Kasım Resepsiyonu, Başkan Albayrak'ın konuşmasının ardından halk dansları gösterisi ve Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen müzik dinletisi ile son buldu.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriBaşkanlar Bir Araya Geldi


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“Toplumsal Yaşamın Temel Direği Kadınlarımızdır”


GÜNDEM 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMilli Sporculardan Yıldırım’a Ziyaret


DİĞER BRANŞLAR 5 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriAlbayrak'tan Genç Öğrencilere Öğüt


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBulgar Heyetinden Tekirdağ TSO’ya Ziyaret


GÜNDEM 4 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMUHTEŞEM GECE
TÜFAD yine muhteşem bir organizasyona imza attı.


GÜNDEM 30 Kasım 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'ın Heykel Ve Tabloları Müzayede İle Satılacak


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriNatalia'nın Kedilerini Zehirlediler


GÜNDEM 7 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSGK'yı 5 Milyon Lira Zarara Uğratan 31 şüpheli Tutuklandı


GÜNDEM 6 Aralık 2019
Süleymanpaşa haberleri
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org