Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
haberMerdivenli Park Engellileri Memnun Etti

SÜLEYMANPAŞA 16 Kasım 2019
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan merdivenlik Park, Engelli Vatandaşların yüzünü güldürdü.
haberGündoğdu: “Esnafımızın Kafasını Karıştırmıyoruz”

SÜLEYMANPAŞA 16 Kasım 2019
Tekirdağ S ve J Plakalı Servisçiler Derneği Başkanı Aşkın Gündoğdu Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’ın açıklamalarına cevap verdi. ‘Biz kimsenin kafasını karıştırmıyoruz’ diyen Gündoğdu “Esnafın tek çatı altında toplanarak haklarını almasını istiyoruz” diye konuştu.
haberPehlivan: “Hükümeti Alkışlayabiliriz!”

SÜLEYMANPAŞA 16 Kasım 2019
Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Feti Pehlivan, AK Parti hükümetinin ekonomik alanda yaşanan olumsuzlukların halka duyurulmaması için yasak getirme çalışması yapmasının çok yanlış olacağını söyledi.
haberVali Yıldırım, Anadolu Mektebi Okumaları İl Paneline Katıldı

SÜLEYMANPAŞA 16 Kasım 2019
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde milli, manevi değerlerimize sahip çıkan, Türk kültür medeniyetinin gelişmesine katkı sunmuş yazarların tüm eserlerinin ve yazar hakkında yazılmış seçkin eserlerinin okunmasını, okunan her eser hakkında değerlendirme yazısı yazılmasını, eserlerin en az yarısı okunduktan sonra bir konu seçilmesini, seçilen konuda bir konuşma metni hazırlanmasını, düzenlenen panel programlarında hazırlanan metnin sunulmasını amaçlayan bir yazar okuma faaliyeti olan Anadolu Mektebi Okumaları kapsamında düzenlenen Mustafa Kutlu’yu Okumak, Anlamak ve Anlatmak Temalı Panele katıldı.
haber“KADIN EMEĞİ YEREL ÜRÜNLER PAZARI” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

MALKARA 16 Kasım 2019
Malkara Belediyesi’nin Malkara'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Şehitlik Caddesi’nde düzenlediği “Kadın Emeği Yerel Ürünler Pazarı” büyük ilgi gördü.
haberMALKARA BELEDİYESİNDEN HİZMET ALIM İHALESİ

MALKARA 16 Kasım 2019
2019 / 531700 İhale Kayıt Numaralı Malkara Belediyesi 12 ay süreli 7 adet yakıtsız ve sürücüsüz araç kiralama hizmet alım ihalesi, 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 11.00'de Malkara Belediyesi Meclis Salonu'nda 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile gerçekleştirildi.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberTekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Marmaraereğlisi’nde Yapıldı

MARMARA EREĞLİSİ 16 Kasım 2019
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, gündem maddelerini görüşmek üzere Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
haberÖzdemir: LÖSEV’ e karşı duyarlı olalım

KAPAKLI 16 Kasım 2019
2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Kapaklı Kent Konseyi tarafından Kapaklı Belediyesi Teras Kafe’de dün kahvaltı programı düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu programda konuşma gerçekleştiren Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir, vatandaşları LÖSEV’e karşı duyarlı olmaya davet ederek; “Bu bizim başımıza gelmez demeyelim, duyarlı olalım” diye konuştu.
haberKurtuluş coşkusunda Ayna rüzgarı

MALKARA 16 Kasım 2019
Malkara'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri kutlandı.Etkinlikler kapsamında konser veren Ayna grubu meydanı dolduran binlerce Malkaralı vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı.
haberTekirdağspor Şampiyonluğa Koşuyor

SÜLEYMANPAŞA 16 Kasım 2019
Tekirdağspor U-14 futbol takımı 2. Maçını da kazanarak emin adımlarla şampiyonluğa koşuyor.
haberDanıştay Kararı Durdurdu!

SÜLEYMANPAŞA 15 Kasım 2019
Danıştay, Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi (TORSAB) ile ilgili, yerel mahkemenin aldığı yürütmeyi durdurma kararını bozdu!
haberTekirdağ DSYB, Islah Amaçlı Süt Analizlerine Başladı

SÜLEYMANPAŞA 15 Kasım 2019
Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ıslah amaçlı süt analizlerine başladı.
süleymanpaşa haberleri
Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim elemanı Dr. Öğr. Üyesi Mahpeyker Yönsel tarafından Süleymanpaşa Belediyesine ait Süleymanpaşa Sanat ve Tasarım Galerisi ile Ahmet Erensoy Gençlik Merkezinde üç gün süren Desen ve Resim çalıştayı gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Engelliler bacağını kaybeden esnaf için yardım kampanyası başlattı. Kimi engeli arabasıyla geldi kimi bastonla geldi.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre heyecanı devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, yerel basının temsilcileriyle bir araya geldi.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Kamu-Sen memur ve emeklilere yapılan yüzde 4+4’lük zammı eleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekirdağ‘ın kurtuluşunun 97. Yıl dönümü dolayısıyla 13 Kasım Resepsiyonu gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediyesi tarafından 10 Kasım Atatürk‘ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Atatürk Evi" temel atma törenine katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İli oda ve borsaları ortak istişare toplantısı Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu’nun tarihsel dokusunu koruyacak projeler ile kent kimliğini yeniden oluşturmayı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hatırasını yaşatmayı amaçlayan Çorlu Belediyesi, Atatürk Evi projesinin temelini atıyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıl dönümü nedeniyle Çorlu’da Cumhuriyet Yürüyüşü ve Ziynet Sali konseri düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu 100. Yıl Rotary Kulübü üyeleri tarafından düzenlenen kampanya ile toplanan 250 kitap Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt‘a teslim edildi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Ekim ayı ek meclis toplantısında 2020 yılı bütçesi görüşüldü.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Türk siyasetinde “Karaoğlan” olarak hafızalara kazınan eski başbakanlardan merhum Bülent Ecevit’i vefatının 137üncü yıl dönümünde adının yaşatıldığı parktaki anıta çiçek bırakarak andı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte Çerkezköy’de Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulu, İnci Narin Yerlici ve Raif Dinçkök Ortaokulunu ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediye Meclisi’nde AK Partili ve CHP’li Meclis üyeleri arasında tansiyonun artmasının ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve AK Parti İlçe Başkanı Ümit Kök arka arkaya açıklamalarda bulundular. Ak Parti İlçe Başkanı Ümit Kök yaptığı açıklamada CHP’li meclis üyesi Şahin Yılmaz’ın istifa etmesi talebini yinelerken, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da Çerkezköy Belediye meclisinin polemik yaratma ve siyaset yapma arenasının olmadığını kaydetti. Siyasetin meydanda yapıldığını ifade eden Akay “Ne benim ne arkadaşlarımın vatan sevgisini, millet sevgisini, bayrak sevgisini hiç kimse sorgulamaya kalkmasın” açıklamasında bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak kuru olduğu için birçok çiftçinin buğday ekimini yapamadığını ancak yapan yağmur ile birlikte toprak yumuşayacak ve ekim rahatlıkla yapabileceğini kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Çerkezköy’ün Kurtuluş Yıl Dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy’e Gönülverenler Derneği kuruluşundan bu yana her yıl bir okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için düzenlediği yardım gecesine bu yıl Mevlana İlkokulu’na destek olmak amacıyla yardım gecesi düzenlendi.Yardım gecesinde Mevlana ilkokul Müdürü Serdar İş, ve okul öğretmenleri,Çerkezköy Kadın Geliştirme Derneği Başkanı Zeynep Bozkurt ve Gazilerde hazır bulundu.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Naip Mahallesi’nde bulunan eski okul binasının Trakya Kalkınma Ajansı desteğiyle Namık Kemal Üniversitesi tarafından yürütülen “ZİRAATbiyotek” isimli proje kapsamında Tarımsal Biyoteknoloji Araştırma ve Üretim Birimine dönüştürülmesinin ardından tesis ilk üretimine başladı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2019 yılı yatırım programı dâhilinde hayvan içme suyu göletlerinde kullanılmak üzere Rip-Rap (balast) taş alımı gerçekleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Halk Sigorta A.Ş. işbirliğinde düzenlenen KOBİ’lere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri, Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda yapıldı. Gerçekleşen bilgilendirme seminerine Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Halk Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Bülent Karan, Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Halk Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları, Halkbank Şube Müdürleri ve Yöneticileri, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile çok sayıda firma temsilcisi katılım gösterdi.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Meydan Düzenlemesinin devamı olan ve 4 bin 135 metrekare alana sahip olan Merdiven Park törenle açıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı, Valilik Tören Alanı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Düzenlenen törene, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, il protokolü, askeri erkân ve vatandaşlar katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, afet.tekirdag.bel.tr sitesi üzerinden il genelinde afet toplanma alanları ve geçici barınma alanlarını 2018 yılından beri yerinde tabela ve internet sistemi üzerinden yayınlıyor. Ayrıca vatandaşların yapılarına bilgi amaçlı kullanım formları asıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, mesajında şu ifadelere yer verdi;
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa‘da kalıcı barınma imkanı olmayan evsiz vatandaşlara, Süleymanpaşa Belediyesi yardım eli uzattı. Hastane koridorlarında sabahlayan vatandaşlar otele yerleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, 14 merkez mahallede Mahalle Birim Toplantısı gerçekleştirdi. Eş zamanlı gerçekleştirilen toplantılarda parti çalışmaları, mahalle sorunları, dilek ve şikayetler gündeme geldi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediyesi, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sevindirmek ve gönüllerince eğlenebilmelerini sağlamak için Malkara’nın tüm mahallelerinde çocuk oyun grubu montaj çalışmalarını tamamladı.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanlığı tarafından Belediye Kapalı Düğün Salonunda “Kurtuluştan Yükselişe“ temalı çalıştay gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Murat Emre Kervancılar, düzenlediği bir basın toplantısı ile, yapılacak olan kongrede Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.
süleymanpaşa haberleri
AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel, Tekirdağ’ın Kurtuluşunun 97. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yel, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bugün Tekirdağ’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. yıl dönümünü büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutlamanın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lisesi ve Çorlu Özel Mektebim Lisesi öğrencileri, Namık Kemal Üniversitesi’ni gezdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ulu Önder Gazi Mustafa kemal Atatürk‘ü anma etkinlikleri çerçevesinde organize edilen "19‘dan çok önce, 23‘ten Sonsuza Senfonik Destan" konseri büyük ilgi gördü.
süleymanpaşa haberleri
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, 81 ilde eş zamanlı uygulanan “11 Milyon Ağaç, Bugün Fidan, Yarın Nefes” programı kapsamında, fidanlar toprakla buluştu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz ve beraberindeki Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 10 Kasım Atatürk‘ü Anma Günü programı kapsamında Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı‘nın konuşmacı olarak katıldığı "Anmaktan Anlamaya Doğru Atatürk" konulu söyleşi ve imza günü etkinliği düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Tekirdağ‘da da Tarihi Valilik Binası önünde düzenlenen törende, Vali Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Cumhur Mustafa Kıcanoğlu ve siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri Atatürk Anıtı‘na çelenk sundu. Saat 09.05‘te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu ve bayraklar yarıya indirildi. Saygı duruşu sırasında bazı otomobil sürücüleri ile yoldan geçen vatandaşlar saygı duruşuna katıldı. Programa, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül, İYİ Parti Milletvekili Enez Kaplan, Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç ve vatandaşlar katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ’da 100 bin kişiye Bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi.
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org