Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haber“Tekirdağ’a Yakışan Bir Galericiler Sitesi İstiyoruz”

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
S.S Tekirdağ Oto Galericiler Kooperatifi Başkanı Aydın Dağ, gündemdeki oto galericiler sitesi ile ilgili gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. Amaçlarının Tekirdağ’a yakışan, modern ve kullanışlı bir galericiler sitesi yapmak olduğunu ifade eden Dağ, S.S Tekirdağ Oto Galericiler Kooperatifi olarak, mevcut yerdeki esnafın mağdur ve sıkıntılı bir durumda çalıştıklarının altını çizdi.
haberMumcu Törenlerle Anıldı

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ölümünün 27. Yılında törenle anıldı.
haberZiraat Fakültesi Akademik Genel Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2019-2020 Akademik Genel Kurul Toplantısı Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’in katılımıyla gerçekleşti.
haberSokak Hayvanlarına Mama Desteği

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
haberSüleymanpaşa Belediyesi’nden Kimsesiz Vatandaşlara Yardım Eli

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa Belediyesi, Altınova mahallesindeki barakada yaşamını sürdüren yaşlı vatandaşa yardım eli uzattı. Kötü şartlarda yaşayan vatandaşı 10 gün boyunca geçici konaklama evinde misafir eden yetkililer, bu süreçte yaşam alanını yenileyerek, kıyafet ve ev eşyası desteğinde bulundu.
haberÇorlu´da Buz Pateni Keyfi Başlıyor

ÇORLU 25 Ocak 2020
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi iş birliğiyle açılacak olan buz pisti ile vatandaşlar yeni bir spor dalıyla tanışacak.
Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
haberSüleymanpaşa Sporcuları Başarıya Doymuyor

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2020
Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldıkları turnuvalardan başarılarla dönmeye devam ediyor. Tekvando sporcusu Doğukan Kenan Genç Erkeklerde Türkiye altıncısı olurken, Serbest Güreşte 400 sporcu arasından ilk 10’a giren Umut Han gururlandırdı.
haberMaden Kanununa Tekirdağ Yön Verecek

SÜLEYMANPAŞA 24 Ocak 2020
Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Trakya Geliştirme Komitesi, Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenecek olan ‘Madenciliğin Sorunları ve Yeni Maden Kanunu’ toplantısıyla, Türkiye’deki madenciliğe yön verecek.
haberSüleymanpaşa Belediyesi’nden Mobil Çorba Hizmeti

SÜLEYMANPAŞA 24 Ocak 2020
Süleymanpaşa Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin muhtelif yerlerinde bulunan çorba çeşmesi ve ikram kabinlerine bir yenisini daha ekledi. Aşevinde hazırlanan çorbalar, bundan böyle her sabah mobil araçla halka ulaştırılacak.
haberDSİ’nin Tekirdağ Yatırımları Devam Ediyor

SÜLEYMANPAŞA 24 Ocak 2020
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) Tekirdağ iline ve ilçelerine yaptığı yatırımlarla mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlara içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor. Tekirdağ’da son dönemde yapılan su yapılarının artması bölgedeki tarımsal faaliyetlerin gelişmesinde de önemli rol oynuyor.
Trakya Tur Balkanları Bizimle Keşfetmeye Ne Dersiniz?
Gazete Manşetleri
 • Yeni İnan
  Cumhuriyet
  Sözcü
 • Hürriyet
  Milliyet
  Sabah
 • Posta
  Star
  Dünya
 • Takvim
  Akşam
  Türkiye
 • Yenişafak
  Birgün
  Fanatik
 • AMK
  Fotomaç
  Güneş
 • Karar
  Milligazete
  Yeni Asya
 • Milat
  Akit
  Yeni Mesaj
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin aracılığı ile kurulan Trakya Sivil Kırsal Kalkınma Platformu‘nun Yürütme Kurulu Ocak ayı değerlendirme toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığında gerçekleşti.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bazı internet sitelerinde yer alan TESKİ’deki soruşturmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Yontar ve ekibi Gazeteciler Derneğini ziyaret etti
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Osman Kılıç Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e ziyarette bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye‘nin en büyük konteynır limanını dünyanın ise sayılı limanlarından biri Tekirdağ’da kurulu bulunan Asyaport, hizmete girdiği 3’üncü yılda Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Hizmet İhracatçıları Birliği “Liman Hizmetleri” sektöründe Türkiye 3’üncüsü oldu. Asyaport Genel Müdürü Kadir Uzun, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay’a aldıkları ödülü takdim etti.
süleymanpaşa haberleri
Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Murat Vakitçi son zamanlarda gelen doğalgaz zamlarıyla ilgili açıklamada bulundu. Vatandaşların mağdur olduğunu kaydeden Vakitçi, “Yakarsa kombiyi parası olan yakar. Yazın peş peşe yapılan doğalgaz zamlarının faturası şimdi yakmaya başladı. Vatandaş olarak tasarruf etsek de ısınamıyoruz. Vatandaş ise ‘ tasarruf etsek de ısınamıyoruz’ diyor. Asıl sorun tasarruf değil enerjiye yapılan fahiş zamlardır” dedi.
süleymanpaşa haberleri
2019-2020 güz yarıyılının sona ermesiyle 50 bin öğrenci karnelerini aldı. Karnelerini alan öğrencileri mesaj yayınlayarak tebrik eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Vatandaşların can güvenliği için büyük önem taşıyan asansör denetimleri sürüyor. Mühürlenen asansörler kullanıma kapatılırken muayeneyi geçen ve revizyonu devam eden asansörler ilerleyen günlerde tekrar denetimden geçecek.
süleymanpaşa haberleri
Hayal Dükkanı, Orion AVM ile birlikte gerçekleştirdiği proje çerçevesinde düzenlediği sergi geliriyle eğitime destek oldu.
süleymanpaşa haberleri
TREDAŞ, Çorlu’da bulunan Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne elektrik laboratuvarı kazandırdı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘nin Çerkezköy‘e kazandırdığı en önemli değerlerden biri olan Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi, `19‘dan Çok Önce 23‘ten Sonsuza Senfonik Destan‘ adlı konserle kapılarını sanatseverlere açtı.
süleymanpaşa haberleri
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Çerkezköy İlçe başkanı Ümit Kök ve partililer basın mensuplarına verilen kahvaltının ardından Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini Ziyaret ettiler.
süleymanpaşa haberleri
Antalya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na katılacak Oğuz Güzel Spor Kulübü sporcuları Belediye Başkanımız Vahap Akay’ı ziyaret ettiler
süleymanpaşa haberleri
Türk-İş Tekirdağ İl temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ,Türk Metal Sendikası ile MESS arasındaki Grup Toplu iş sözleşmesinin uyuşmazlıkla sonuçlanmasının ardından yetkili oldukları MESS’e bağlı işyerlerinde uyarı eylemlerini sürdürdüklerini kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin Hakkari‘de PKK’nın yola döşediği mayına basarak iki bacağını kaybederek gazi olan Uzman Piyade Onbaşı Tarık Cür’ü önceki gün Kapaklı ‘da evinde ziyaret etti. Ziyarette Şahin, gazi Cür’e plaket takdim ederek onurlandırdı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi ile birlikte ‘Engelli Çalıştayı’ yaptı.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Stand-up gösterisi ve taklitleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakan ünlü komedyen Sefa Doğanay, Süleymanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne aldı.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 1. Bölge Müdürü Levent Meriçli, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e ziyarette bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Minik Öğrenciler Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Marul Hasadı Yaptı
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Tabip Odası Başkanlığı, sağlık görevlilerine karşı artan şiddet olayları ile ilgili bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
2019-2020 eğitim öğretim yılının 1.dönemi sona erdi. Kapaklı’da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde 24 bin 180 öğrenci karnesini alarak sömestr tatiline çıktı. Kapaklı’da evde eğitim alan İrfan Fatma Mandalı İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi İrem Nisa Bulut da karne sevincini evde yaşarken, İrem Nisa Bulut’un karnesini ise İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz bizzat evine giderek verdi.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi, şehir merkezinde metruk halde bulunan yapıları koruma altına alıyor.
süleymanpaşa haberleri
Valilik YİKOB Toplantı Salonunda 2020 yılı 1. dönem Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı.
süleymanpaşa haberleri
Türk Hava Yolları‘nda (THY) görevli pilot, kabin görevlisi, teknisyenlerin, Tekirdağ‘da öğrencilere havacılığı anlattığı seminerde konuşan kaptan pilot Serdar Can, "İnandığınız süre boyunca her şeyi yapabilirsiniz. Hiç şüphe etmeden" dedi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ‘da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören toplam 186 bin 374 öğrenci, karne heyecanı yaşadı. Vali Aziz Yıldırım‘ın elinden karnelerini alan okul öncesi öğrencileri ise sevinç yaşadı.
süleymanpaşa haberleri
TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta bulunan Ergene Velimeşespor ligin 19’cu haftasında deplasmanda Utaş Uşakspor’a konuk olacak. Bu önemli müsabaka Pazar günü Uşak 1 Eylül Stadyumu’nda saat 13.30’da oynanacak.
süleymanpaşa haberleri
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl ve İlçe Yönetimi, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’yi ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatlarıyla tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak Tekirdağ’da, kurumlar arası işbirliği yapmak amacıyla “2019 Yılı Uyuşturucu/Bağımlılık İle Mücadele Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. Tekirdağ Vali Aziz Yıldırım, “Bağımlılığın olmadığı bir dünya temenni ediyorum. Bağımlılıkla mücadelede hepimize çok büyük görevler düşüyor.” dedi.
Video Galeri
Muhabbet
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org