BU SEZON FARKLI OLSUN!

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Ender Turan
BU SEZON FARKLI OLSUN!
17.07.2017


Tekirdağsporumuz yeni sezonda çok zorlu bir grupta var olma mücadelesi verecek.

Geçen sezon averajla ligde kalan, sahada arzuladığımız mücadeleyi gösteremeyen ve gerek içeride gerek deplasmanda çok basit puanlar kaybetti.

Tekirdağspor, onlarca zorlukla mücadele ettiği 3. Lig’de kaldı ve kabus gibi geçen bir sezonun ardından ligde kalmayı güç bela da olsa başardı.

“Geçen sezon bitti, zorluklar aşıldı şimdi Tekirdağspor için her şey çok daha güzel olacak, bu şehir Tekirdağsporuna sahip çıkıyor…“ demeyi çok isterdik ancak maalesef bu cümleleri henüz kuramıyoruz.

Geçtiğimiz ay Tekirdağspor’da yönetim değişikliği oldu. Zeki Sezer ve ekibi Tekirdağspor’un yönetimine talip oldu. Bir nevi ellerini değil, gövdelerini taşın altına koydular ve deyim yerindeyse ateşten bir gömlek giydiler.

Bu süreç kapsamında Büyükşehir Belediyesi Tekirdağspor’a destek sözü verdi. Lakin sözlerinde duracaklar mı? Bunu zaman gösterecek.

Başkan Zeki Sezer ve ekibi, tüm mesailerini Tekirdağspor’a harcıyorlar. Başta maddi sıkıntılar olmak üzere Tekirdağspor’un boğuştuğu sorunlara çözümler üretmeye çalışıyorlar. Sponsorlar arıyorlar.

Dileğimiz odur ki verilen sözler tutulsun ve Tekirdağspr’a sahip çıkılsın.

Son olarak, Tekirdağspor’un transferlerine değinmek istiyorum.  Tekirdağspor, maddi imkanların el verdiği ölçüde transferlerini yapıyor. Teknik Direktör Ali Nail Durmuş’a bu konuda güvenim tam.  Kadro ne kadar çabuk kurulursa futbolcuların birbirine alışması ve takım uyumu o kadar çabuk olur. Transfer edilen futbolcular genel olarak 20 yaş civarında futbolcular. Bu sezon belki de ligin en genç takımı olacağız. Bu tecrübe noktasında bir handikap teşkil edebilir ancak gerekli çalışmalar ve takım uyumunun sağlanmasının ardından ortaya konacak performans ile Tekirdağspor, ligde fark yaratabilir. Kondisyonu yüksek, koşan, 90 dakika mücadeleyi bırakmayan bir takım sahada görebiliriz. Bu da senelerdir özlediğimiz Tekirdağspor’un yeniden canlanması demek olur.

Artık başta bu şehrin idari amirlerine, yöneticilerine, Tekirdağspor yönetimine, futbolculara ve taraftara çok büyük sorumluluk düşüyor. Amatöre veda edip yeniden profesyonel liglere merhaba dediğimiz yıldan beri Tekirdağspor 3. Lig’de istediği mücadeleyi ortaya koymadı. Tekirdağ şehri de Bölgesel Amatör Lig’deki kadar takımının arkasında durmadı zaten.

Artık, bu sezon farklı olsun! Tekirdağspor için ortak hareket edip Tekirdağspor’un başarısı için hep beraber mücadele edelim. 

facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org