İletişim Bilgileri 59.COM.TR Tekirdağ Portalı

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

İletişim / Künye

Ünvanı
Yeni İnan Gazetesi Tekirdağ

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Ayten Çelebi
 

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief (genelyayin@59.com.tr)
Recep Nahit CELEBİ

 

Editörler / Editors (editor@59.com.tr)
Hakan BABA
Merve Korkmaz
Mustafa ÇETİN

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor (editor@59.com.tr)
Mediha ŞİRİN

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult (hukuk@59.com.tr)
Nurseli ÖZER

Mali Müşavir / Financial Advisor (mali@59.com.tr)
Yasemin ŞİLLİ

Reklam /  Advertise (reklam@59.com.tr)
Merve Korkmaz

 

 

İletişim Bilgileri

 

 

Adres:
Mimar Sinan Caddesi Rüstempaşa Çarşısı No:21 Süleymanpaşa Tekirdağ

Telefon
0 282 261 19 93 - 0 282 261 66 43

E-mail
info@59.com.tr - yeniinan59@hotmail.com

Privacy Policy

© Copyrigth 2014 www.59.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları 59.com.tr’ye aittir. 59.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar 59.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.59.com.tr'deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. 59.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the 59.com.tr. However, sometimes the 59.com.tr uses third parties to process your information. 59.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the 59.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the 59.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the 59.com.tr and its services. When you use 59.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the 59.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org