"Su içinde engel yoktur" dediler, Yüzme Yaz Spor Okullarında engelsizce eğitime başladılar.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Süleymanpaşa 16 Haziran 2017 'te güncellendi. 463 defa okundu.


"Su içinde engel yoktur" dediler, Yüzme Yaz Spor Okullarında engelsizce eğitime başladılar.

Gençlik ve Spor Bakanlığının projesi kapsamında, çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, toplumda spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Engelliler İl Spor Merkezleri'nde yüzme branşındaki Yüzme Yaz Spor Okulları, 15 Haziran 2017 Perşembe günü Olimpik Yüzme Havuzunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme Antrenörü Anıl Bulut nezaretinde su içerisinde engelsizce eğitimlere başladılar.

Engelli Yüzme Yaz Okulu Programı; Salı-Perşembe saat:13:00-14:00 Performans Grubu, Perşembe saat:11:00-12:00 Kurs Grubu yer alıyor.

Yüzme Antrenörü Anıl Bulut, Engelli Yüzme Yaz Okullarında yoğun ilgi gördüklerini ve Eylül ayına kadar sürecek olan bu eğitim sürecinde özel sporcularla hem eğlenceli dakikalar geçireceklerini hem de su içerisinde engelleri kaldırarak bedensel ve zihinsel anlamda faydalarını özel sporcularımızında hissedeceklerini dile getirdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org