Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Finalleri Yıldızlar Kategorisi‘nde mücadele eden ÇBSK, Ayvalıkgücü ve Ankara Karşıyaka takımlarıyla oynadığı maçları kazandı.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Çorlu 12 Haziran 2017 'te güncellendi. 514 defa okundu.


Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Finalleri Yıldızlar Kategorisi'nde mücadele eden ÇBSK, Ayvalıkgücü ve Ankara Karşıyaka takımlarıyla oynadığı maçları kazandı.

Bursa'da devam eden Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası Finalleri Yıldızlar Kategorisi'nde klasman grubunda mücadeleye devam eden Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yıldız Kızlar Voleybol takımı oynadığı iki karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı. Klasman grubundaki ilk maçında Ayvalıkgücü ile karşılaşan ÇBSK Yıldız Kızlar Voleybol takımı 22-25, 25-23, 26-28 ve 21-25'lik setlerle 3-1 mağlup etti.

Gruptaki ikinci maçınca Ankara Kaşıyaka Yıldız Kızlar Voleybol takımı ile mücadele eden ÇBSK, bu maçı da 25-14, 23-25, 22-25 ve 20-25'lik setlerle 3-1 kazandı.

ÇBSK Yıldız Kızlar Voleybol takımı gruptaki diğer maçında Antalya Şimşek Gençlik takımı ile karşı karşıya gelecek.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org