Çerkezköy Belediyesi tarafından İstasyon Mahallesi 29 Ekim Spor Kompleksi yanında yapılan Futbol Sahası Projesi çalışmalarında sona gelindi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Çerkezköy 22 Ağustos 2017 'te güncellendi. 369 defa okundu.


Çerkezköy Belediyesi tarafından İstasyon Mahallesi 29 Ekim Spor Kompleksi yanında yapılan Futbol Sahası Projesi çalışmalarında sona gelindi.

Sentetik çim serimi işlemlerinin başladığı futbol, en kısa zamanda amatör spor kulüplerinin kullanımına açılması hedefleniyor.

SENTETİK ÇİM SERİMİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İstasyon Mahallesi 29 Ekim Spor Kompleksi yanında yapılan futbol sahasının zemin çalışmalarının tamamlanmasının ardından, etrafı tel örgülerle çevrildi.

Daha sonra yaklaşık 8 bin metrekarelik alanda sentetik çim serimi çalışmalarına başlandı. 29 Ekim Spor Kompleksi yanında yapımı devam eden futbol sahasının sentetik çim serimi çalışmalarının birkaç gün içinde tamamlanması planlanıyor. 

Sentetik çim serimi çalışmalarının da tamamlanmasının ardından 500 kişilik tribün yapımına başlanacak. Futbol sahasındaki çalışmaların en kısa zamanda tamamlanması ve kentteki amatör spor kulüplerinin kullanımına açılması hedefleniyor.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org