sezonun ilk hafta maçlarını Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunda oynayacak.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin

Haber Ergene 8 Temmuz 2017 'te güncellendi. 440 defa okundu.


Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig 12.Grubu şampiyon olarak tamamlayan ve Spor Toto 3.Lig’e yükselen Ergene Velimeşespor, sahasında yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle sezonun ilk hafta maçlarını Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunda oynayacak.

Spor Toto 3.Lig’in yeni ekiplerinden Ergene Velimeşespor, sahasının 3. Lig statüsü için yeterli olmaması sebebiyle tadilat çalışmalarına başladı. Tadilat çalışmalarının sezonun ilk haftalarına yetişememesi durumu göz önünde bulundurularak Ergene Velimeşespor kendi sahasında oynaması gereken maçları Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunda oynayacak.

Çorlu General Basri Saran Stadının suni çim olması ve Tekirdağ Namık Kemal Stadyumunun da yeni tadilata girmesi nedeniyle tercih etmeyeceklerini açıklayan kulüp, Çerkezköy Stadının ise 3.Lig maçları için yetersiz olması nedeniyle Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunu kullanmayı tercih etti.

Velimeşespor yönetiminin bu konuda Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü ile Lüleburgaz 8 Kasım Stadyumunun kullanımı konusunda bir protokol imzaladığı ve bu protokolün de 5 maçlık olduğu öğrenildi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015